Jak podaje serwis PCLaunches, Sony zamierza wydać we wrześniu tablet o nazwie Xperia Tablet. Nowe urządzenie ma zostać wyposażone w ekran 9,7 cala o rozdzielczości 1280x800px. Na tablecie standardowo będzie dostępny Google Play, ale urządzenie uzyskało również PlayStation Certified, co pozwoli użytkownikom urządzenia pobrać gry na PlayStation.

Tablet pracować będzie w oparciu o procesor Tegra 3, a do dyspozycji użytkownika będzie również 64GB pamięci, WiFi, 3G, 8MP aparat z tyłu (1MP z przodu). Bateria zaś będzie posiadała pojemność 6000mAh. Cena tabletu wyniesie 399 dolarów.

Źródło: PCLaunches

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

1 komentarz

  1. Pawel Kurlit Reply

    Fajnie się zapowiada i może być fajnie jeśli nie przeliczą tych 399 dolarów na 399 euro, co ostatnio lubią robić…bo tak to za 1400zł jakby był dostępny w Polsce, to z tymi parametrami byłby hitem:) Ale pewnie Polacy wyliczą za niego z 2-2,5tyś zł…

Skomentuj