Firma SilentiumPC, nasz rodzimy producent obudów, wentylatorów, chłodzeń CPU, a także ostatnio zasilaczy wprowadza na rynek nową obudowę z serii Gladius. Model oznaczony jako M40 Pure Black jest nową propozycją firmy dla osób poszukujących solidnej obudowy typu midi Tower.

Gladius M40 Pure Black wyposażony jest w 2 porty USB 2.0 i port USB 3.0. Na górnym panelu obudowy dostępna jest również zatoka dla dysków sata i regulator obrotów dla wentylatorów zamontowanych we wnętrzu obudowy. Obudowa jest również wyposażona w filtry przeciwkurczowe oraz 3 wentylatory 120mm.

Ważną cechą Gladiusa M40 jest możliwość zmieszczenia kart graficznych o długości do 420mm i chłodzeń 157mm. Jest to dobry wynik jak na obudowę typu midi Tower.

SilentiumPC Gladius M40 PureBlack dostępny będzie w sklepach jeszcze w tym tygodniu w cenie 209zł.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj