Co mają wspólnego komputery z rajdami samochodowymi? Jak pokazała firma Samsung, w obu przypadkach chodzi o zawrotne szybkości.

Firma Samsung została partnerem załogi rajdowej Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz, która już 15 września wystartuje w największej międzynarodowej imprezie motoryzacyjnej w Polsce – VERVA Street Racing 2012. Zespół Gryc-Racing będzie uczestniczyć w samochodowym show promując niezawodne i ultraszybkie dyski SSD Samsung Serii 830. Ich wizualizacje będzie można zobaczyć na karoserii nowego samochodu Citroën DS3 R3, którym tylko podczas tego wydarzenia załoga Gryc-Racing będzie rywalizować z plejadą znakomitych zawodników.

Firma Samsung promuje niezawodne technologie pamięciowe, stawiając na szybkie i wydajne dyski SSD. Są one idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy pragną odczuwalnie poprawić wydajność swojego komputera. Dyski SSD Serii 830 zapewniają prędkość transferu danych na poziomie 6 Gb/s, co pozwala na błyskawiczne uruchamianie systemu, aplikacji i wyszukiwanie plików. Zużywają mniej energii niż tradycyjne, talerzowe dyski twarde i są znacznie bardziej odporne na czynniki zewnętrzne, jak wstrząsy, drgania czy wahania temperatury. Samsung zdecydował się obecnie promować swoje dyski SSD przez nawiązanie współpracy z utalentowaną załogą rajdową Gryc-Racing.

„Współpraca firmy Samsung z załogą rajdową Gryc-Racing jest naturalną konsekwencją zbieżnych dążeń i nieustannego doskonalenia się w dziedzinach, którym poświęcamy całą swoją wiedzę, pasję i zaangażowanie. Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz są mistrzami w panowaniu nad kierownicą i zdobywają czołowe lokaty w prestiżowych rajdach, natomiast firma Samsung po mistrzowsku opanowała technologię wytwarzania niezawodnych, wydajnych i szybkich dysków SSD, które cieszą się uznaniem użytkowników i osiągają wysokie noty w testach jakości.” – powiedział Sebastian Szklarz, Product Manager w firmie Samsung Electronics Polska.

„Przed nami start w największej międzynarodowej imprezie motoryzacyjnej w Polsce – Verva Street Racing (VSR) organizowanej, jak co roku w centrum Warszawy. Mamy dla kibiców kilka niespodzianek. W 3. edycji VSR wystartujemy po raz pierwszy nowym samochodem – Citroënem DS3 R3, który specjalnie wypożyczamy na ten event. Do grona naszych partnerów dołączyła firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o., z którą wspólnie będziemy promować najbardziej wydajny i ultraszybki dysk SSD. Na gości, którzy odwiedzą nas 15 września – czekają specjalne kupony rabatowe na zakup dysków SSD. Nagrodą główną w promocji będzie możliwość uczestnictwa w co-drive, organizowanym już na początku listopada.” – powiedzieli Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz.

Na profilach facebook.com/SamsungPolska oraz facebook.com/GrycRacing można aktualnie wygrać, ufundowane przez firmę Samsung, nagrody związane z dyskami SSD, o których można dowiedzieć się więcej na stronie flash.samsung.pl.

O zaletach dysków SSD firmy Samsung oraz ich przewadze nad tradycyjnymi dyskami HDD, można się dowiedzieć z filmu udostępnionego na profilu Samsung Polska.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj