nowa-porownywarka-najtaniejco

Stron tego typu jest wiele, pojawia się ich sporo zwłaszcza w ostatnim czasie. Niewątpliwie jest to plus zwłaszcza dla konsumentów, którzy w prosty i szybki sposób mogą porównać ceny produktu i dokonać odpowiedniego rozeznania przed dokonaniem zakupu. Takie możliwości daje również jedna z porówynwarek, które pojawiły się na rynku ostatnio, czyli Najtaniej.co.

Jak to wygląda?
Strona wita nas przyjaznym menu. Duże kafle eksponują poszczególne kategorie. Każda z nich dokładnie jest opisana i zilustrowana zdjęciem. Menu jest przejrzyste i kolorowa, ale nie jaskrawe, a grafika przyciąga wzrok. To ważne, ponieważ nie gubimy się w gąszczu małych ikon, nie szukamy tekstu na stronie.  Po wybraniu jednej z kategorii przenosimy się do menu szczegółowego. Panel z lewej strony umożliwia nam łatwe przechodzenie pomiędzy cenami, producentami, rodzajami produktów. Jednym słowem – nie wieje nudą, a to ważne, bowiem atrakcyjny wygląd przyciągnie zapewne wiele nowych użytkowników.

Mankamentem strony jest nie do końca jeszcze dopracowany podział kategorii. Wybierając interesujący nas dział, otrzymujemy bowiem masę odpowiedzi, a to sprawia, że można się w tym odrobinę pogubić. Klikamy na wybraną podkategorię znów wciskamy się w gąszcz produktów, zgodnych z naszym zapytaniem. Być może warto byłoby pomyśleć o zawężeniu wyników poszukiwań i nieco dopracować tę kwestię. Natomiast za bardzo dużą zaletę, która dodatkowo wyróżnia tę porównywarkę spośród innych, są duże kafle w menu serwisu. Bardzo dobrze sprawdzają się dla użytkowników tabletów i smartfonów.
Najtaniej.co chyba jako jedyna posiada tak wyraźne, duże, kafelkowe menu. Przyciąga swoją prostotą, ale jednocześnie wyrazistością, a dodatkowo znajdziemy tam niemal wszystko. Mimo małych niedociągnięć warto zapoznać się z nowym graczem na rynku porównywarek – po wprowadzeniu kilku drobnych zmian ma z pewnością szansę, aby zająć miejsce wśród najpopularniejszych serwisów tego typu.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

komentarze 2

  1. Przeklikałem – bardzo fajna strona, dobrze działająca wyszukiwiarka. Nie zauważyłem tego mankamentu co autor artykułu, za to popieram, że kafle bardzo przyjemne. Klikałem na lapku, ale domyślam się, że tapniecie na tablecie będzie równie proste. Drobny minus – jakiś dziwny chaos się robi po przejściu do wyników wyszukiwania. Sam nie wiem na czym to polega, może brakuje wyraźniejszego odróżnienia obszarów a może ta belka u góry jest niepotrzebnie prześwitująca? No ale to mały minus i tylko subiektywne spojrzenie.

  2. Agencja interaktywna Reply

    Rzeczywiście bardzo przyjazny interface. Zawodowe spojrzenie od razu każe mi zapytać w jaki sposób porównywarka łączy się ze sklepami. Jak można podłączyć do niej autorskie oprogramowanie?

Skomentuj