nowa-porownywarka-najtaniejco

Stron tego typu jest wiele, pojawia się ich sporo zwłaszcza w ostatnim czasie. Niewątpliwie jest to plus zwłaszcza dla konsumentów, którzy w prosty i szybki sposób mogą porównać ceny produktu i dokonać odpowiedniego rozeznania przed dokonaniem zakupu. Takie możliwości daje również jedna z porówynwarek, które pojawiły się na rynku ostatnio, czyli Najtaniej.co.

Jak to wygląda?
Strona wita nas przyjaznym menu. Duże kafle eksponują poszczególne kategorie. Każda z nich dokładnie jest opisana i zilustrowana zdjęciem. Menu jest przejrzyste i kolorowa, ale nie jaskrawe, a grafika przyciąga wzrok. To ważne, ponieważ nie gubimy się w gąszczu małych ikon, nie szukamy tekstu na stronie.  Po wybraniu jednej z kategorii przenosimy się do menu szczegółowego. Panel z lewej strony umożliwia nam łatwe przechodzenie pomiędzy cenami, producentami, rodzajami produktów. Jednym słowem – nie wieje nudą, a to ważne, bowiem atrakcyjny wygląd przyciągnie zapewne wiele nowych użytkowników.

Mankamentem strony jest nie do końca jeszcze dopracowany podział kategorii. Wybierając interesujący nas dział, otrzymujemy bowiem masę odpowiedzi, a to sprawia, że można się w tym odrobinę pogubić. Klikamy na wybraną podkategorię znów wciskamy się w gąszcz produktów, zgodnych z naszym zapytaniem. Być może warto byłoby pomyśleć o zawężeniu wyników poszukiwań i nieco dopracować tę kwestię. Natomiast za bardzo dużą zaletę, która dodatkowo wyróżnia tę porównywarkę spośród innych, są duże kafle w menu serwisu. Bardzo dobrze sprawdzają się dla użytkowników tabletów i smartfonów.
Najtaniej.co chyba jako jedyna posiada tak wyraźne, duże, kafelkowe menu. Przyciąga swoją prostotą, ale jednocześnie wyrazistością, a dodatkowo znajdziemy tam niemal wszystko. Mimo małych niedociągnięć warto zapoznać się z nowym graczem na rynku porównywarek – po wprowadzeniu kilku drobnych zmian ma z pewnością szansę, aby zająć miejsce wśród najpopularniejszych serwisów tego typu.