Carlsbad, Kalifornia – 22 sierpnia 2012 – Firma Razer, jeden z czołowych propagatorów  e-sportu, ogłasza start programu stażowego skierowanego do profesjonalnych graczy.

Od początków swojej historii, firma Razer co i rusz nawiązywała współpracę  z profesjonalnymi graczami. Nowy program stażowy jest skierowany do najambitniejszych zawodników, którzy chcą z bliska przyjrzeć się branży, którą tak kochają. Co więcej, program otworzy przed nimi zupełnie nowe możliwości, a jego ukończenie pomoże zdobyć pracę związaną z grami i ze sprzętem. Nabór jest prowadzony w każdej z dziewięciu siedzib Razera na całym świecie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Odbycie stażu jest możliwe w jednym z wielu działów, takich jak: product marketing, product development, community, e-Sports, events and public relations. Część z nich skupia
już doświadczonych zawodowych graczy, którzy w trakcie programu będą pomagali stażystom podczas poznawania firmy Razer od kuchni.

Jednym z zawodowych graczy, którzy wezmą udział w programie, będzie członek Team Razer, Benedict ‘HyHy’ Lim Han Yong, grający dla Zenith Gaming. Benedict to jeden
z czołowych graczy Defence of the Ancients, a jego okres stażowy rozpocznie się wkrótce po tym, jak zaprezentuje swoje niebywałe umiejętności podczas nadchodzącego turnieju ‘International’, który odbędzie się w Seattle, USA.

„Profesjonalni gracze cechują się dyscypliną i rozwiniętymi ambicjami, które pomagają im odnosić zwycięstwa w rywalizacji z innym.” – mówi Min-Liang Tan, Chief Gamer i CEO Razer. „Takie cechy charakteru są wyjątkowo cenne w biznesie i sam nie mogę się doczekać inauguracji naszego programu stażowego, która odbędzie się już wkrótce”.

Profesjonalni gracze z całego świata już teraz mogą aplikować, poprzez wysłanie wiadomości zawierającej curriculum vitae oraz list motywacyjny, pod adres hr_esports@razerzone.com.

O grupie Razer:

Razer™ jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości sprzętu dla graczy. Założony
w 1998 w Carlsbad w Kalifornii, Razer posiada biura w dziewięciu miastach na kilku kontynentach. Produkty Razer używane są przez najbardziej wymagających profesjonalnych graczy, rywalizujących w turniejach na całym świecie, zapewniając im zdecydowaną przewagę dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii oraz nagradzanego wzornictwa. Wyznajemy motto: For Gamers. By Gamers.™

Dowiedz się więcej na www.razerzone.com

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj