Poradniki

Przegląd hostingów 2023, który hosting wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nie ma co ukrywać, że znalezienie dobrego i przystępnego cenowo hostingu może być trudnym zadaniem. Co prawda na naszym rynku stale wzrasta liczba firm świadczących tego typu usługi, jednak porównywać można ze sobą tak naprawdę kilka przodujących firm. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, czytaj dalej!

Na co zwrócić uwagę wybierając hosting?

Zanim zdecydujesz się na konkretną firmę hostingową, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę z jej oferty. Zdecydowanie warto porównać poszczególne parametry, od których zależy szybkość ładowania się strony. Kolejnym aspektem jest częste i automatyczne wykonywanie kopii zapasowych, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie utracisz żadnych danych. Nie można również zapominać o niezawodności usługi. Topowe firmy hostingowe reklamują swoją niezawodność na poziomie 99,99% czasu. Ostatnią kwestią, którą powinieneś sprawdzić przed wyborem usługodawcy, jest to, jak wygląda support. Awarie muszą być jak najszybciej usuwane, a pomoc techniczna powinna sprawnie odpowiadać na każde Twoje pytanie.

Jaki hosting wybrać?

Poniżej przedstawiamy Ci porównanie kilku firm hostingowych, dzięki któremu łatwo porównasz oferowane przez nie usługi.

Seohost.pl

Nasz przegląd rankingów rozpoczynamy od firmy seohost.pl, która oferuje najszybszy Hosting SSD NVME, spore limity CPU, RAM i PHP, a także kopie zapasowe z dostępem do danych. Warto również wspomnieć o tym, że wybierając Seohost otrzymasz bezpłatny proces migracji ze swojego dotychczasowego hostingu, najniższe ceny utrzymania domen, pomoc techniczną na najwyższym poziomie oraz technologię LiteSpeed gwarantującą najszybsze możliwe wczytywanie stron.

nazwa.pl

Kolejnym usługodawcą hostingowym, o którym chcemy wspomnieć, jest nazwa.pl. Już od wielu lat przoduje ona w rankingach i cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Oferta tego usługodawcy skierowana jest zarówno do firm, jak i osób indywidualnych, którzy potrzebują hostingu na wysokim poziomie. Nazwa.pl oferuje kilka pakietów hostingowych, które są w stanie zaspokoić oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Hostinger.pl

Hostinger.pl to litewska firma hostingowa, która od wielu lat z powodzeniem działa także na naszym rynku. Serwery tego usługodawcy zlokalizowane są w różnych miejscach na całym świecie, m.in. w USA, Azji czy Europie. To, co wyróżnia hostinger.pl to szybkość działania serwerów, które oparte są na technologii LiteSpeed, co zapewnia bardzo wysoką wydajność stron internetowych.

home.pl

Omawiając firmy hostingowe, nie można nie wspomnieć o home.pl, który jest jednym z najstarszych i największych polskich hostingów. Usługodawca ten posiada szeroki wachlarz usług, do których możemy zaliczyć serwery VPS, hosting współdzielony, rejestrację domen, czy usługi pocztowe.

Jak widać, szukając najlepszego hostingu, warto zwrócić uwagę na kilka kryteriów, które warunkują jego skuteczne i szybkie działanie. Mamy nadzieję, że nasz poradnik pomoże Ci w wyborze najlepszego usługodawcy.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

1 komentarz

  1. W sumie oferta firmy Seohost wydaje się bardzo atrakcyjna i spełnia moje potrzeby jako osoby zainteresowanej szybkim i niezawodnym hostingiem. Na pewno wezmę tę ofertę pod uwagę przy wyborze usług hostingowych dla mojej strony internetowej. Dzięki za ten artykuł!

Skomentuj