Firma Razer, światowy lider w produkcji wysokiej jakości sprzętu dla graczy, po raz kolejny podniosła poprzeczkę w świecie technologii prezentując nową klawiaturę gamingową Razer DeathStalker Ultimate wyposażoną w wielokrotnie nagradzany interfejs Switchblade (Switchblade UI). 

Switchblade UI w Razer DeathStalker Ultimate to uznane przez graczy i media połączenie panelu LCD i klawiatury LED z możliwością przypisywania funkcji. Zaprezentowany po raz pierwszy w koncepcie Razer Switchblade, został przeniesiony do laptopa gamingowego Razer Blade oraz klawiatury Star Wars™: The Old Republic™. To jedyny w swoim rodzaju interfejs rozszerzający funkcjonalność klawiatury o panel kontrolny z 10 dynamicznymi, adaptacyjnymi klawiszami dotykowymi, do których można przypisywać komendy, makra, umiejętności oraz czary, co pozwala osiągnąć miażdżącą przewagę nad innymi graczami. Dzięki oprogramowaniu Razer Synapse 2.0 na każdym z klawiszy można wyświetlić dowolny obraz, co sprawia, że DeathStalker Ultimate jest najinteligentniejszą klawiaturą na rynku.

Panel LCD posiada dwa tryby. W pierwszym ustawieniu panel LCD wyświetla najważniejsze informacje w grze, takie jak: zadanie obrażenia lub heals-per-second w nowej aplikacji Battle Logger dla Star Wars: The Old Republic lub timery, które pozwalają kontrolować wydarzenia w grze przy użyciu aplikacji Razer Gamer Timer. To ustawienie wspomaga intuicyjne wykonywanie wielu zadań naraz dzięki możliwości wyświetlania zewnętrznych aplikacji, takich jak YouTube jak również większości portali społecznościowych. Dzięki temu gracze mogą zaktualizować swój status z poziomu panelu LCD, jednocześnie pozostając zalogowanymi w świecie gry.

Drugi tryb funkcji panelu to wysoce czuły trackpad typu multi-touch z wbudowanym intuicyjnym systemem sterowania gestami, oferującym alternatywną metodę nawigacji w grze oraz poza nią.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj