Laptopy Njusy

Prawdziwa promocja na Chromebooki -50%, bez ściemy!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeżeli zastanawialiście się kiedykolwiek, nawet przez chwilę, o zakupie Chromebooka, to lepszego momentu nie będzie! Tylko do 22 stycznia (do końca dnia) kupicie ten sprzęt w przecenie 50%. I to nie jest ściema!

Dlaczego 50% promocji na Chromebooki? Wszystko za sprawą Dnia Babci i Dnia Dziadka. Trzeba się na prawdę spieszyć z zakupem. Promocje bowiem są dostępne w sklepach x-kom i mediaexpert! W tym pierwszym sklepie, wszystkie laptopy zostały już wyprzedane. W momencie publikacji wpisu wszystkie są „czasowo niedostępne”. W MediaExpert jest jeszcze dostępny model (z kodem P-16125):

Jeden z Chromebooków testowałem całkiem niedawno na moim blogu. Pracowało się na nim całkiem dobrze, a dzięki systemowi operacyjnego od Google można było zagrać m.in. w Diablo.

Czytaj także: Co to jest Chromebook i czy warto kupić?

Promocje na Chromebooki dostępne są również w wybranych sklepach stacjonarnych MediaExpert.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj