Internet to kopalnia wiedzy i nie tylko. Jest w nim również sporo śmieci i innych nieprzyjemności, które lepiej omijać szerokim łukiem. Jest w nim również cała dawka stron, które mogą się każdemu przydać w dowolnym momencie jego życia i to z różnych przyczyn. Jedne strony można nazwać jako praktyczne i funkcjonalne, inny witryny to zwyczajnie ciekawe strony, które są najlepszym sposobem na nudę w długi, jesienny wieczór. W tym artykule postaramy się przyjrzeć niektórym z tych miejsc w sieci, a każdy wśród tych propozycji na pewno będzie w stanie znaleźć coś specjalnie dla siebie. Każda z prezentowanych przez nas stron ma też dla ułatwienia krótki opis – zatem zaczynamy! Ciekawe czy znajdziecie wśród nich taką, która znajdzie się w zakładce obok ulubionych? Chyba pora odświeżyć pasek zakładek i wnieść do niego nieco nowości, a teraz masz ku temu najlepszą okazję.

 

Coś dla każdego

Dla każdego kto potrzebuje pilnie kogoś znaleźć, odszukać, czy brzydko mówiąc namierzyć na pewno przydatna może okazać się strona http://www.123people.pl. To nic innego jak swoista internetowa wyszukiwarka osób. Czy masz już pomysł jak ją przetestować? Jeśli natomiast jesteś cybermaniakiem, który codziennie potrzebuje świeżej dostawy oprogramowania, gier, programów czy jeszcze innych dodatków to koniecznie sprawdź http://www.giveawayoftheday.com. To strona, która dostarczy Ci każdego dnia nowe licencjonowane i co najważniejsze – darmowe oprogramowanie dla zaspokojenia Twoich internetowych pragnień. Lubiłeś imageshack? Teraz mamy coś lepszego – coraz bardziej popularną alternatywą do udostępniania zdjęć staje się dzisiaj http://imgur.com. Na pewno jest to opcja szybka i niezawodna, no i znów – bezpłatna. Możesz tam swobodnie wrzucać do woli zdjęcia, obrazki czy gify. Dla wszystkich osób dbających o piękny wygląd laptopa czy komputera proponujemy zaglądać na http://thepaperwall.com/ a jeśli grube pliki to Twoja specjalność – http://www.wetransfer.com na pewno Cię zainteresuje.

 

Czy już masz pomysł na swoją nową ulubioną stronę? Na pewno!

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj