Kupno nowego laptopa to wydatek więcej niż tysiąca złotych. Jeśli chcemy lepsze urządzenie to raczej trzeba się liczyć z wydatkami do dwóch tysięcy złotych. W przypadku braku potrzeby posiadania drogiego laptopa, bo chcemy go używać w biurze nie ma to sensu. Zdecydowanie lepie będzie się wtedy spisywał laptop poleasingowy znane marki. Idealnie nadaje się do przeglądania stron internetowych, korzystania z portali społecznościowych czy oglądania filmów.

Nie jest tajemnicą, że laptop za tysiąc złotych nie będzie miał dobrych parametrów, bo jego podzespoły są gorszej jakości. Nijak się będzie miało tutaj porównanie do drogich laptopów poleasingowych oferujących najlepsze parametry. To, jaki kupimy laptop ma kluczowe znaczenie i odbije się na jakości użytkowania.

Szukamy laptopa do 1000 zł, który dorówna modelom nawet dwa razy droższym

W takim przypadku tylko laptopy poleasingowe nam to zagwarantują. Często są to laptopy z tak zwanego „leżaka magazynowego”, co oznacza, że nawet nie były używane chyba, że do ekspozycji. Niska cena spowodowana jest tym, że nie są to najnowsze modele dostępne na rynku, ale na pewno warto zakupić firmowy laptop, bo sama marki takie jak Dell, Hewlett Packard, Fujitsu, Toshiba mówią za siebie.

Czytaj także:  Laptopy poleasingowe – czy warto kupić? Wady i zalety

1. Dell Latitude E5410

Urządzenie jest bardzo dobre wykonane na solidnych podzespołach. Obudowa laptopa wykonana jest ze stopu Tri-Metal. Solidne zawiasy nie wyłamią się po krótkim użytkowaniu. Dla ułatwienia korzystania z komputera zastosowano tutaj podświetlenie klawiatury.

2. HP EliteBook 6930p

Wytrzymałe i etyczne urządzenie wykonane w prosty sposób. Obudowa jest wykonana ze szczotkowanego aluminium. Jest to propozycja dla osób pracujących w biurze.

3. IBM Lenovo T500

Wielką zaletą tego urządzenia jest hybrydowy układ graficzny, co pozwoli grafikom na tworzenie niesamowitych efektów oraz ułatwia granie w bardzo wymagające gry. Jest to urządzenie niezawodne i bezawaryjne.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj