Gry mobilne

Pokemon Go w klimacie serialu The Walking Dead!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wszystko wskazuje na to, że kolejna mobilna gra serialu Walking Dead może się okazać spektakularnym sukcesem na miarę Pokemon Go. Mowa o grze The Walking Dead: Our World która ma być z gatunku rozszerzonej rzeczywistości w którym mieszają się dwa światy – rzeczywisty z serialowym.

Gra ma być podobna do Pokemon Go, tylko bardziej brutalna. Zwiastun The Walking Dead: Our World  pokazuje, że możemy spodziewać się strzelanin, wybuchów i mnóstwa krwi. A wszystko po to by uchronić nasz świat przed zagładą zombie.

Zwiastun poniżej:

Gra jest jest tworzona przez fińską ekipę ze studia Next Games. Tą samą która stoi za tytułem The Walking Dead: No Man’s Land, który został pobrany na telefony komórkowe aż 16 mln.

Fani serialu często zadają sobie pytanie „Co bym zrobił w czasie apokalipsy zombie?” dlatego ta gra umożliwia im doznanie tego za pomocą rozszerzonej rzeczywistości.

— CEO Next Team, Teemu Huuhtanen

Our World będzie pierwszą, poważną produkcją która pójdzie w ślady Pokemon Go.

Data premiery tej gry nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android.

The Walking Dead: Our World może czekać sukces, bo porusza ciekawą tematykę jaką jest zagłada świata przez zombie oraz będzie mordobicie z krwią (nie wspominając o fanach serialu The Walking Dead). A takich „atrakcji” brakuje w pokemonach.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj