Mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów overclockingu na drugą już edycję konkursu podkręcania GIGABYTE Classic Challenge II, który zostanie przeprowadzony na portalu HWBOT.org. 

Konkurs rozpoczął się pierwszego września i potrwa do końca miesiąca, czyli do 30.09.2012. Zawody podzielono na dwa etapy, oparte na klasycznych benchmarkach 3DMark01 oraz SuperPi 32M. Overclocker, który zdobędzie największą liczbę punktów łącznie w obydwu konkurencjach zgarnie niesamowitą płytę główną GIGBAYTE Z77X-UP7! Zwycięzca drugiego miejsca otrzyma zaś GIGABYTE GA-Z77X-UP5 TH. Dodatkowo, jednemu spośród uczestników konkursu, którzy umieszczą na portalu HWBOT.org największą liczbę publikacji konkursowych zostanie przyznana płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-UP7. Nie czekaj, dołącz do konkursu już teraz!

 

Zasady GIGABYTE Classic Challenge II

Etap 1: 3DMark 01

Zadaniem overclockerów będzie zdobycie jak najwyższej liczby punktów, przy założeniu, że częstotliwość CPU będzie ograniczona do 5 GHz oraz test Nature 3DMark 01 ustawiony na maksymalnie 1340 klatek na sekundę.

 

Etap 2: SuperPi 32M

Chodzi o uzyskanie jak najlepszego wyniku w teście Super Pi 32M, bez innych dodatkowych wymogów. Prosto i bez zbędnych utrudnień.

 

Ograniczenia:

Platformę do podkręcania może stanowić dowolna płyta główna GIGABYTE na chipsecie Z77.

Uczestnicy konkursu powinni publikować swoje wyniki używając oficjalnego tła konkursowego. Zrzuty ekranu biorące udział w weryfikacji powinny zawierać: wyniki 3DMark01/SuperPI 32M, CPU-Z (zakładki CPU/MEM/Mainboard). W zgłoszeniu konkursowym wymagane jest również umieszczenie zdjęcia platformy, na której uzyskany został wynik.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę konkursu na portal HWBOT.org:

http://hwbot.org/competition/gbt_classic_challenge_2

 

 

Nagroda główna: GIGABYTE Z77X-UP7

Płyta główna Z77X-UP7 to flagowy model GIGABYTE na chipsecie Z77. Został zaprojektowany specjalnie do ekstremalnego overclockingu oraz przekraczania wszelkich barier wydajności. Jest to płyta główna, na której pobito rekord świata w podkręcaniu procesora Intel® Core™ i7 do wartości 7.102GHz! Chcesz również zostać mistrzem? Wyposaż się w mistrzowski sprzęt od GIGABYTE!

 

Nagroda za 2gie miejsce: GIGABYTE Z77X-UP5 TH

Model GIGABYTE Z77X-UP5 TH to połączenie najwyższej jakości wykonania z rewelacyjną konfiguracją sprzętową. Płytę wyposażono w technologię Ultra Durable 5 oraz aż dwa porty Thunderbolt za pomocą których można podłączyć do 12 urządzeń oraz 3 monitory jednocześnie!

 

 

Most Submissions Prize: GIGABYTE Z77X-UP7

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj