HighLab.pl

Ogłoszenie wyników konkursu świątecznego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Za około godzinę pewnie większość z Was będzie już rozpoczynać zabawę sylwestrową. Nim jednak odejdziecie od komputerów mam dla Was upragnione wyniki naszego konkursu świątecznego. Domyślacie się kto wygrał?

Do konkursu zgłosiły się 24 osoby, które odpowiedziały na pytanie konkursowe „Jaki produkt firmy LC-POWER chciałbyś/łabyś dostać na święta i dlaczego?”. Odpowiedzi padały różne, niektóre śmieszne, inne poetyckie, a niektóre były dość formalne. Niemniej jednak postanowiliśmy wyróżnić następujące odpowiedzi:

Dawx77 napisał:

„Od firmy LC-POWER chciałbym dostać na święta nowy zasilacz LC-POWER Gold Series 600W, ponieważ stary zasilacz uległ spaleniu, po tym jak mój młodszy brat, nie wiedząc że komputer jest urządzeniem które za wodą nie przepada, strzelał z pistoletu na wode w „dziurki od zasilacza” (tarcza strzelecka) !
Bratu na szczęście nic się nie stało ale zasilacz zakończył swój nie długi żywot ”

Zabawa młodszego brata była tak urzekająca, że postanowiliśmy przyznać Ci zasilacz LC-POWER Gold Series 600W.

Ankasss napisała:

” W Święta gdy w domu zbiera się cała rodzina, atmosfera staje sie niestety dość gorąca. Szczególnie za sprawą dyskusji o polityce, samochodach i służbie zdrowia. Mały drink z lodem nie zawsze jest ją w stanie ochłodzić, ale Cosmo Cool LC-CC-95 – CPU cooler Multi z pewnością by sobie poradził . ŻARCIK OCZYWIśCIE. Ale sprzęt przydałby się mojemu procesorowi. Świąteczną atmosferę mogłyby również poprawić Głośniki LC-SP21-1B. Zamiast słuchać o chorobach i problemach „ciotki Matyldy” można posłuchać starych, zapomnianych hitów z naszej młodości i dobrze się bawić.”

W prawdzie głośniczków, ani drinka z lodem nie mamy, ale coolerek wędruje do Ciebie.

 

To tyle jeżeli chodzi o nagrody od LC-POWER, ale przypomniałem sobie jeszcze, że po ostatnim konkursie zwycięzca nie zgłosił się po „Agrar Symulator 2012”. W związku z tym postanowiliśmy przyznać jeszcze jedną nagrodę dla tego oto wieszyka autorstwa użytkownika agajaga:

„Historia całkiem prawdziwa,
otóż moja kotka chciwa…
zamiast na zabawkę – szyszkę,
zaczaiła się na myszkę!
Ja tu pograć sobie chciałam,
nagle myszka mi nie działa!
Ogon odpadł, myszka padła,
moja kotka ogon zjadła!
Teraz leży bez ogona,
nie dokleję, pewno skona!
Wydobyłam jakąś inną,
kulejącą, nie tak zwinną…
Jak tu grać na takiej myszy?
Opierniczam kotkę w ciszy…
Tamta leży jakby śnięta,
nową myszkę chcę na święta!
Nie pogardzę zasilaczem,
w końcu jestem niezłym graczem.
Duża moc niech w nim się mieści,
kotkę kiedyś mi popieści ”

 

UWAGA: Wszystkich zwycięzców konkursu prosimy o kontakt na PW na forum PCSH.pl w celu ustalenia danych do wysyłki nagród.

Zwycięzcom konkursu gratulujemy wygranej i oczywiście dziękujemy naszemu sponsorowi za ufundowanie nagród.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj