pliki

Jeśli chciałbyś oczyścić swój komputer ze zbędnych plików i przeprowadzić optymalizację działania systemu Windows, mamy dwa dobre programy specjalnie dla Ciebie. Te aplikacje mają wszystko, czego potrzebujesz. Są szybkie, mają przejrzysty interfejs graficzny i polską wersję językową.

Odkurzacz to darmowy program do czyszczenia komputera z niepotrzebnych plików i optymalizacji pracy systemu Windows. Niezwykle popularny polski program do usuwania zbędnych obiektów przechowywanych przez aplikacje np. tymczasowe dane przeglądarek internetowych, czy system operacyjny. Nowa wersja jeszcze skuteczniej, szybciej i dokładniej wyszukuje niepotrzebne obiekty. Odkurzacz to program, który zgodnie nazwą, potrafi w bardzo elegancki sposób posprzątać system Windows usuwając z niego zarówno pliki tymczasowe generowane przez system, jak też tymczasowe dane internetowe, pozostałości po deinstalatorach aplikacji, i wiele, wiele innych śmieci.

Program rozpoznaje wiele zbędnych obiektów pochodzących z najpopularniejszych aplikacji. Program rozpowszechniany jest bezpłatnie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i firm i innego typu instytucji. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chociaż trochę chce zadbać o porządek w swoim systemie operacyjnym.

Drugi wart uwagi jest program CCleaner to darmowa aplikacja przeznaczona do optymalizacji systemu oraz ochrony prywatności. Program usuwa nieużywane i tymczasowe pliki powstałe podczas codziennej pracy komputera oraz umożliwia czyszczenie rejestru. A wszystko to by Windows pracował szybciej a niepotrzebne pliki nie zajmowały miejsca na dysku.

Program pozwala posprzątać w takich programach jak: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Windows, WinRAR, WinZip i wielu innych. W przypadku przeglądarek internetowych mozliwe jest wyczyszczenie plików tymczasowych, historii i ciasteczek. Moduł odpowiedzialny za zarządzanie elementami autostartu pozwoli nam kontrolować aplikacje uruchamiane przy starcie systemu, w sposób zdecydowanie bardziej przyjazny dla użytkownika niż systemowy msconfig. Program zawiera również moduł czyszczenia rejestru systemowego Windows, który pozbędzie się z rejestru nieprawidłowych wpisów.

Źródło: pliki.pl

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj