NTT jest ostatnio producentem nieco zapomnianym, co nie oznacza, że nieaktywnym. Świadczy o tym chociażby nowy tablet firmy, oznaczony numerem 611. Co zatem kryje się pod tą liczbą? 10 calowy tablet ze średniej półki.

Nowe dziecko Polskiej myśli technicznej, NTT 611 wyposażone jest w 10.1calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280x800px. Urządzenie napędza dwurdzeniowy procesor ARM A9 Cortex o taktowaniu 1,5GHz. Do dyspozycji użytkownika oddano 1GB pamięci, a za grafikę odpowiada układ Dual ARM Mali 400. Nasze pliki możemy przechowywać na 8GB wbudowanej pamięci, a jeśli to okaże się za mało, możemy użyć dodatkowej pamięci SD o wielkości 32GB.

Standardowo tablet wyposażony jest w łączność Wi-Fi (b/g/n),  Bluetooth 4.0 i złącze microUSB. NTT611 posiada również złącze miniHDMI, za pomocą którego możemy przesyłać obraz w rozdzielczości FullHD.

Tablet objęty jest 2 letnią gwarancją, a jego cena wynosi 700zł.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj