Nowy Notebook Samsung Serii 9 wyposażony jest w procesor trzeciej generacji – dwurdzeniowy Intel® Core™ i7 z częstotliwością od 1.70 GHz do 2.60 GHz, przez co jest on niezwykle wydajny! Dodatkową sprawność i szybkość w działaniu zapewnia mu dysk 128GB SSD.

900X3C posiada aluminiową obudowę o grubości zaledwie 12,9 mm i wadze 1,18 kg, przez co jest niezwykle mobilny! Czas działania na baterii sięgający nawet 6 godzin pozwala na pełną niezależność w pracy. Dodatkowymi zaletami są antyodblaskowy ekran Superbright Plus w rozdzielczości 1600×900 HD+ zapewniający wyjątkową ostrość i pełen komfort użytkowania. Co więcej Notebook Serii 9 pozwala zaoszczędzić czas poprzez niebywale szybki czas uruchamiania (jedyne 8,4 sekundy) i równie imponujący czas wybudzania ze stanu uśpienia (zaledwie 1,4 sekundy). Kolejnym ułatwieniem jest touchpad z obsługą wielodotyku, który zapewnia wyjątkowo wygodny sposób obsługi. Zdecydowanym atutem jest także port USB z funkcją ładowania Sleep&Charge, który pozwala na podładowanie np. telefonu komórkowego bez potrzeby włączania notebooka, co jest wyjątkowo przydatne dla osób, które często podróżują.

Notebook Samsung Serii 9 jest absolutnie wyjątkowym laptopem stworzonym dla każdego kto prowadzi intensywny tryb życia i komu zależy na mobilności i oryginalnym wzornictwie!

W X-KOM.PL można złapać nową 900-setkę nawet o 500 zł taniej! Dodatkowo dajemy 100 zł rabatu na Smart Hub przy zakupie w zestawie!

Wejdź na X-KOM.PL i sięgnij po Arcydzieło!