HighLab.pl

Nowy HighLab – nowe wyzwania!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kilkanaście dni spowolnienia, wiele godzin pracy, a raptem kilka minut na odpoczynek. Ale udało się! Jak właśnie możecie zauważyć, mamy nową odsłonę HighLab.pl. I chociaż w zeszłym miesiącu nastąpił duży update layoutu, to właśnie nowa odsłona naszego serwisu jest tą docelową.

Co się zmieniło?

Zmieniło się wiele. Ba, nawet można powiedzieć, że wszystko, ale w tym wypadku na lepsze. HighLab oprócz nowej szaty graficznej dostał również wiele nowych funkcjonalności, takich jak ulepszony system komentarzy czy ułatwienia w przeglądaniu działów.  Przebudowany został także pasek boczny, na którym wyświetlają się teraz aktualności. Strona główna została przystosowana wyłącznie do wyświetlania dłuższych artykułów, dzięki czemu dostęp do najważniejszych wpisów jest ułatwiony.

Kolejną istotną zmianą była zmiana logo strony. Poprzedni logotyp nie spełnił oczekiwać i nie nadawał i po prostu nie spełniał swojej roli. Nowe logo jest już pod tym względem zdecydowanie lepsze i miejmy nadzieję, że posłuży jeszcze wiele lat.


Co dalej z serwisem?

No dobra. Zmiany zmianami, ale pewnie pytacie co dalej z serwisem? Otóż zmiany to nie tylko nowy wygląd i logo. Wkrótce w obrębie serwisu pojawi się wiele nowej treści. Na razie nie będę zdradzał Wam konkretów, ale z pewnością pojawią się testy sprzętu i mnóstwo newsów. Gotowi na taką dawkę treści?

Czy zmiany były konieczne? Na obecnym etapie rozwoju z pewnością. Poprzednia odsłona HighLaba nie była tak funkcjonalna, przez co wielu czytelników rezygnowało z dłuższego przeglądania witryny, a przecież nie oto chodzi. Mam jednak nadzieję, że nowy HighLab będzie zdecydowanie ciekawszy i przyciągnie Was na dłużej.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj