W sieci pojawił się teaser nowego 3dmarka o nazwie Cloud Date bo tak będzie się nazywać jeden z trzech testów. Korzysta on z niepełnych funkcji DX11 z możliwością zmiany ustawień na te z DX10 dzięki czemu test będziemy mogli przeprowadzić na kartach starszego pokroju.

W całym benchmarku znajdziemy jeszcze dwa testy,jeden o nazwie Fire Strike korzysta ze wszystkich dobrodziejstw DX11 w tym teselacji dzięki czemu wygląda przepięknie i wyciśnie siódme poty z najwydajniejszych akceleratorów graficznych a drugi to Ice Storm i będzie on przeznaczony dla słabszych komputerów osobistych oraz układów z procesorami opartych o architekturę ARM czyli urządzeń mobilnych działających na systemach Android , iOS czy Windows RT .Z założenia nowy benchmark od firmy FutureMark miał przetestować nasze komputery jeszcze w tym roku ale na to raczej liczyć nie możemy więc musimy poczekać do stycznia przyszłego roku kiedy to ma on zostać zaprezentowany .Tymczasem zapraszam po niżej do obejrzenia trailerów dwóch testów :

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj