CARLSBAD, Kalifornia – 21 września 2012 – firma Razer™ światowy lider
w dostarczaniu najnowszej technologii dla graczy, opublikowała wersję beta Razer Game Booster – oprogramowania służącego do optymalizacji ustawień systemowych pod kątem zwiększenia wydajności gier. Program posiada również opcję prezentowania znajomym swoich ustawień. Prostotę i efekty działania Game Boostera docenią zarówno profesjonalni jak i „niedzielni” gracze. Zaledwie jedno kliknięcie powoduje przyspieszenie uruchamiania gry, jak również poprawę szybkości i płynności gameplaya. Program Razera to najnowsza odsłona słynnego IObit Game Booster, programu nagrodzonego przez CNET aż pięcioma gwiazdkami, ściągniętego przez graczy już ponad 100 mln razy.  

Razer Game Booster zawiera następujące opcje:

Game Mode

Dedykowana graniu, czasowo wyłącza niepotrzebne funkcje systemowe i aplikacje, wykorzystując wszystkie zasoby systemowe wyłącznie na potrzeby gry. Po zamknięciu gry aplikacje i funkcje zostaną przywrócone do pierwotnych ustawień.

Calibrate Mode

Upraszcza do maksimum proces konfiguracji wydajności Twojego PC poprzez udostępnienie prostej w obsłudze opcji poprawiania ustawień systemowych, defragmentacji oraz aktualizacji starych wersji sterowników.

Share Mode

Bonusowa opcja pozwalająca na pochwalenie się znajomym swoimi umiejętnościami  i ustawieniami mi. in. poprzez kreowanie tutorialów stworzonych ze screenów, albo nagrywanych w czasie rzeczywistym filmów.

W czasie prac nad Game Booster firma Razer wraz z IOrbit przeprowadziła intensywne badania i testy, których celem było ulepszenie opcji programu, dzięki czemu stał się on jedną z najbardziej intuicyjnych i zaawansowanych aplikacji tego typu. Program daje wygodny dostęp do wszystkich zainstalowanych gier w jednym miejscu oraz łatwą możliwość wprowadzenia zmian w ustawieniach systemowych PC pod kątem maksymalnej wydajności w grach.

„Razer Game Booster idealnie wpisuje się w idee jakie przyświecają naszej firmie” mówi Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. „Jesteśmy wielkimi fanami IObit Game Boostera, a misją Razera jest dostarczanie graczom możliwie najlepszych i najprzyjemniejszych doświadczeń płynących z grania. Naszym obowiązkiem jest dostarczanie graczom wszystkich możliwych rozwiązań w tym zakresie, dlatego też zdecydowaliśmy się włączyć w tę koncepcję również oprogramowanie usprawniające system pod kątem grania.”

Razer Game Booster znajduje się w zamkniętej fazie testów beta, ale fani mają możliwość znalezienie się w ekskluzywniej ekipie testerów. Zapisy pod www.razerzone.com/gamebooster

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj