Obudowy i zasilacze

Nowa seria zasilaczy od Corsair

Pinterest LinkedIn Tumblr

Rekomendowana firma Corsair zaprezentowała swoją nową serię niskobudżetowych zasilaczy o nazwie VS. Prezentują bardzo dobrą jakość oraz wydajność w przystępnej cenie.

Do wyboru mamy zasilacze o mocy 350, 450, 550 oraz 650W które mają aktywne  PFC , linię napięcia 12V i certyfikat 80 Plus co przekłada się na przeszło 80% sprawnośći. Posiadają ponadto wszystkie niezbędne zabezpieczenia choćby takie jak przeciw zwarciu, zbyt niskiemu i wysokiemu napięciu czy przeciążeniu. Modele 350 oraz 450 Wat posiadają jedną wtyczkę 6+2 pin a wyższe 550 i 650 Wat dwie owe wtyczki co pozwoli na podłączenie mocniejszych czy to podwójnych czy pojedynczych układów graficznych. Ceny po przeliczeniu to począwszy od najsłabszego zasilacza 120zł, 150zł, 185zł i 215zł.

 

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj