Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Laptopy

Notebooki Samsunga nowymi liderami niezawodności

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Firma Rescuecom, specjalizująca się w serwisowaniu sprzętu komputerowego, opublikowała wyniki rankingu niezawodności komputerów za drugi kwartał bieżącego roku. Wyniki raportu pokazują, że zdecydowanie najmniej problemów ze swoimi laptopami mają właściciele urządzeń firmy Samsung. Notebooki koreańskiego producenta uzyskały 422 punkty w skali niezawodności, co jest wynikiem o ponad 65 procent lepszym od firmy zajmującej drugie miejsce w zestawieniu. Ranking obejmuje dziewięciu najbardziej popularnych producentów sprzętu komputerowego obecnych na rynku amerykańskim.

Laptopy firmy Samsung zostały uznane za najmniej awaryjne w najnowszym rankingu niezawodności komputerów, opublikowanym przez firmę Rescuecom (raport: Rescuecom Computer Reliability Report). Badanie dotyczy urządzeń dostępnych na rynku amerykańskim w drugim kwartale 2012 roku. Koreański producent laptopów w ostatnim roku systematycznie piął się w górę rankingu niezawodności komputerów i w drugim kwartale bieżącego roku awansował na pierwsze miejsce tego zestawienia. Liczba punktów w skali niezawodności (422), przyznana przez ekspertów firmy Rescuecom komputerom firmy Samsung, jest aż o 167 punktów wyższa od tej, którą otrzymał drugi w rankingu producent konkurencyjnych urządzeń.

Opinie o wiodących producentach laptopów wśród polskich internautów zbadała także agencja OX Media. Jej raport dotyczy tego, co piszą internauci na temat popularnych komputerów przenośnych, na co najczęściej narzekają i jakie zapytania wpisują do wyszukiwarki. Zaprezentowana analiza pokazała, że laptopy firmy Samsung cieszą się dobrą reputacją, ponieważ mają jeden z najniższych odsetek krytycznych komentarzy (3%) wśród uwzględnionych marek. Szczegółowe wyniki zilustrowano na infografice.

Firma Samsung systematycznie udoskonala kolejne generacje komputerów, stawiając przede wszystkim na niezawodność ale równocześnie na optymalizację walorów użytkowych, zwiększanie wydajności i oferowanie atrakcyjnego, nowoczesnego wzornictwa. Kierując się tymi priorytetami, Samsung wprowadził niedawno na rynek nowe, multimedialne notebooki Serii 5, ultrabooki z Serii 5 oraz ultrakompaktowe notebooki Serii 9, a także szeroką gamę modeli laptopów z Serii 3. Samsung jest jednym z niewielu producentów komputerów przenośnych, który produkuje urządzenia w swojej fabryce.

Szczegółowe informacje o raporcie niezawodności komputerów Rescuecom można znaleźć na stronie: http://www.rescuecom.com/news-press-releases/Computer-Reliability-Report-2012-Q2.aspx

Więcej informacji o badaniu reputacji największych marek laptopów w wyszukiwarce Google można znaleźć na stronie: http://oxpress.pl/komu-sprzyjaja-opinie-w-wyszukiwarkach-laptopy/

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj