Pracę nad polską wersją Lineage II idą pełną parą. Wydawca popularnej gry MMO ujawnił dzisiaj informację, że ceny wszystkich towarów w sklepie z przedmiotami na polskich serwerach już w momencie uruchomienia będą niższe względem obowiązujących w pozostałych krajach.

„Przed wejściem do Polski bardzo dużo czasu poświęciliśmy na dokładne rozpoznanie rynku MMO i graczy. Z radością odnotowaliśmy fakt, że nasz tytuł Lineage II może pochwalić się olbrzymią rzeszą aktywnych fanów z tego regionu. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że polski będzie drugim językiem, na jaki w całości przetłumaczymy grę. Lokalizacja to jednak nie wszystko, chcieliśmy aby wsparcie polskich graczy było pełne, więc postanowiliśmy uruchomić dedykowaną pomoc techniczną i zatrudnić community managerów, którzy pomogą rozbudowywać społeczność gry. Ostatnia rzeczą, o której jeszcze nie mówiliśmy, a która ucieszy wielu graczy, są specjalne ceny które będą obowiązywały na polskich serwerach i będą niższe od tych na zachodzie. Dzięki temu wszystkie zainteresowane osoby będą mogły spróbować swoich sił i zanurzyć się w świat przygody Lineage II! Już niedługo podamy więcej informacji, także bądźcie czujni.” – powiedział Vahan Toghanyan, Product Director Innova.

Oprócz specjalnych cen, na polskich graczy będą czekały także unikalne przedmioty, jak na przykład czapka góralska czy pierogi. To dopiero początek długiej listy atrakcji które szykuje Innova z myślą o nadchodzącej premierze – kolejne z nich zostaną ujawnione już w najbliższych miesiącach.

Aby zagrać w grę, lub dowiedzieć się więcej o świecie Lineage II, wystarczy wejść na oficjalną stronę: http://lineage2.eu.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj