HighLab.pl

Niesamowity konkurs z niesamowitymi maszynami!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pamiętacie nasz ostatni konkurs organizowany wraz z firmą Techland? Okazało się, że niełatwo było go rozstrzygnąć i w związku z tym została jeszcze jedna nagroda. A skoro są nagrody, to musi być i konkurs, dlatego dzisiaj rusza kolejna edycja naszego konkursu, w którym do wygrania są ciekawe gry komputerowe.

Ostatnio formuła konkursu była dość skomplikowana, dlatego wpłynęło dość mało zgłoszeń. Tym razem będzie znacznie prościej, ponieważ wystarczy polubić naszą facebookową stronę i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi, zgarnie nagrodę. Zatem o co tym razem będziemy Was pytać? Otóż pytanie brzmi następująco:

Czym powinien cechować się dobry symulator?

Pytanie jest otwarte i można na nie udzielić różnych odpowiedzi, dlatego będziecie mogli wykazać się kreatywnością. Osoba, która udzieli najlepszej odpowiedzi, wygra grę Agrar Symulator 2012.

Zatem nie czekajcie, tylko bierzcie udział w konkursie i wygrywajcie ;). Zanim jednak weźmiecie się do pracy, przeczytajcie regulamin konkursu:

 1. Konkurs organizowany jest przez portal HighLab.pl i firmę Techland i trwa od 6 października 2012 roku do 21 października 2012 roku włącznie.
 2. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 23 paźdzniernika 2012 roku na portalu HighLab.pl i ForumPecet.pl
 3. Nagrody otrzymają dwie osoby, które polubią facebookowe strony serwisu HighLab.pl, Techland, a także zaprezentują najlepsze odpowiedzi na pytania konkursowe.
 4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy serwisu ForumPecet.pl z wyjątkiem osób z redakcji serwisu, ich rodzin oraz pracowników firmy Techland. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie zarejestrowani Użytkownicy, posiadający polskie obywatelstwo i ukończony 18 rok życia (lub posiadają zgodę prawnych opiekunów).
 5. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Jeśli Administracja wykryje, że konto zostało założone wyłącznie w celu wysłania kolejnego zgłoszenia, użytkownik zostanie wyłączony z konkursu, a multikonto zostanie zablokowane.
 6. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników.
 7. Zwycięzcy zostaną wybrani przez komisję złożoną z członków ekipy portalu HighLab.pl i ForumPecet.pl
 8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a zwłaszcza na ekwiwalent pieniężny.
 9. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na zbieranie i przechowywanie swoich danych przez forum oraz sponsorów do czasu rozstrzygnięcia konkursu.
 10. W przypadku zbyt małej liczby chętnych, redakcja serwisu HighLab.pl zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu trwania konkursu lub przesunięcia jego terminu.
 11. W przypadkach niewymienionych przez regulamin decydować będzie komisja konkursu w składzie redakcji portalu HighLab.pl i ForumPecet.pl
 12. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
 13. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację w/w warunków oraz zgodę na opublikowanie nazwisk, pseudonimów zwycięzców na forum i portalu HighLab.pl oraz profilach Facebookowych.

 

 

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj