Możesz mieć wszystko w jednym kablu…. Brzmi fantastycznie? I takie jest w rzeczywistości. Jeśli ktoś w pierwszym momencie myśli sobie, że jest to niemożliwe. Proszę zastanowić się raz jeszcze… Kiedyś niemożliwe było latanie samolotem czy rozmawianie z kimś po drugiej stronie świata a jednak. Zatem posiadanie jednego kabla, który służy zarówno do ładowania telefonu, słuchania muzyki jak i podłączenia konsoli do telewizora jest jeszcze łatwiej osiągalny i w tym miejscu się temu przyjrzymy jak również temu, jakie to może ze sobą nieść korzyści.

 

Po pierwsze, czy ktokolwiek z nas może powiedzieć, że rozplątywanie sieci kabli jest dla niego przyjemnością? Nie sądzę. Zatem w prosty sposób można sobie wyobrazić jak skorzystanie z takiego jednego, zwyczajnego kabla mogło by nam ułatwić życie. Jeden kabel do wszystkiego? Tylko arcymistrz plątania mógłby sprawić, by zrobić sobie tutaj ponownie problem z plątaniną. Co więcej, nie trzeba się wtedy zastanawiać który kabel jest do czego, bo jest to kabel do wszystkiego. Oczywiście trzeba będzie wtedy bardziej uważać na to, by go nie zgubić, ale to już inny problem. Najważniejsze, że przewodowy chaos w domu z takim kablem odejdzie już do przeszłości.

 

Jeden kabel – jeden problem

 

Idźmy dalej. Czy znacie kogoś, kto sądzi, że kable czy inne przewody wnoszą jakąkolwiek wartość do dekoracji domu? Nie sądzę. Raczej robimy wszystko, byleby je tylko ukryć, zatuszować, czymś zasłonić. No właśnie – jeden kabel to tylko jeden problem. Kilka kabli w jednym także jest to niesamowicie estetyczne rozwiązanie. Koniec z wierceniem dziur w ścianach czy kupowaniem specjalnych rurek. No chyba, że tylko jednej, ale to już na pewno mniejszy problem.

 

Ale czy to możliwe? Tak – to wszystko ma w sobie tak zwany TOB Cable. Jak to możliwe? Kabel ten owszem ma jeden przewód, ale liczne, zmienne końcówki – a ich ilość jest naprawdę imponująca i zadowoli nawet najbardziej wymagających elektro maniaków. Oczywiście każdy może teraz zastanawiać się nad to ile taka przyjemność może kosztować. Zobaczymy już wkrótce.

 

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj