Firma Modecom zapowiedziała właśnie rozszerzenie swojego asortymentu o model obudowy Midi Tower ATX z portem USB 3.0, która to skierowana jest do osób myślących o samodzielnej rozbudowie posiadanego sprzętu.

MODECOM TRIKS

Zacznijmy od tego, że w standardowej w tej konstrukcji typu MIDI TOWER zastosować można dwa rodzaje płyt głównych: ATX oraz micro ATX.

Nie ważne z jakiej płyty skorzystamy będziemy mieli wiele możliwości rozbudowy naszego komputera. Producent przewidział miejsce na cztery wentylatory chłodzące oraz miejsce na cztery dyski o rozmiarze 3.5”.

MODECOM TRIKS frontowy panel

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech tej obudowy jest jej solidna i masywna konstrukcja, która stanowi perfekcyjną ochronę dla rozgrzanych w trakcie grania, kluczowych elementów komputera. Warto zauważyć, że aby zapewni maksymalny dopływ chłodnego powietrza do wnętrza obudowy, zasilacz umiejscowiony został w jej dolnej części.

Cena obudowy wynosi około 150 złotych, a okres gwarancyjny 24 miesiące, na zakończenie warto dodać, że występuje tutaj beznarzędziowy system montowania dysków.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

1 komentarz

Skomentuj