Informacje prasowe

Moda na e-papierosy, jaki model najlepiej kupić?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Takie pytanie zadają nie tylko amatorzy, którzy chcą posmakować elektronicznego palenia. Coraz częściej pytania tego rodzaju padają z ust tych, którzy mają już doświadczenie w paleniu elektronicznych papierosów. Jaki model wybrać? Nie jest to wcale proste – trzeba pamiętać, że na rynku pojawia się wiele nowych marek i produktów, które gwarantują jakość i solidność, jednocześnie nie narzucając na klientów wysokich cen.

Jaki e-papieros najlepszy dla amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z paleniem? Jeżeli osoba, która chce zacząć palić elektroniczne papierosy paliła wcześniej zwykłą nikotynę – należy wybrać produkty ze śladową ilością nikotyny. Wybieramy liquid, który pasuje do modelu papierosa, jednocześnie ograniczając ilość nikotyny. Z biegiem czasu palacz poczuje różnicę i brak głodu nikotynowego.

Podczas wybierania sprzętu należy kierować się jego wielkością, jakością wykonania, ceną, dostępnością liquidów oraz części zamiennych – każdy elektroniczny papieros to ładowarka i kilka gadżetów. Jeżeli decydujemy się na produkt egzotyczny – problemy ze znalezieniem zastępczej ładowarki mogą być duże. To powód, który przesądza o tym, aby wybierać jednak produkty znanych producentów.

Uwaga – każdy producent, który chce być ceniony w branży udostępnia dla klientów jednorazowe testery – dzięki nim możemy poczuć smak papierosa i zdecydować się na konkretny model i liquid. Nie powinniśmy natomiast sugerować się tylko ceną – zwykle te najtańsze elektroniczne papierosy są także najgorsze i nie wytrzymują zbyt długo. Słaba jakość wykonania, niewydajna bateria, szybkie spalanie wkładów – nie jest to ani oszczędne, ani wygodne. Lepszym rozwiązaniem jest inwestycja w porządną markę. Owszem, zapłacimy nieco więcej, ale za to będziemy pewni produktu. Ta rada tyczy się zarówno amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z elektronicznym paleniem, jak i dla tych, którzy już kontynuują puszczanie zdrowego dymka.

Nowa modą są e papierosy z tak zwanymi clearomizerami – warto zapoznać się z tego typu produktami.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

1 komentarz

  1. Rafał z tablety24 Odpowiedz

    Dla mnie e-papierosy zawsze były urządzeniami które pomagają rzucić prawdziwe papierosy wielu moich znajomych odeszło od tytoniowego nałogu właśnie dzięki temu urządzonku

Skomentuj