GIGABYTE wprowadza na rynek nowe płyty główne w formacie mini-ITX, które idealnie posłużą do stworzenia wydajnych i oszczędnych platform HTCP o wszechstronnym zastosowaniu. Nowe modele to GIGABYTE Z77N-WIFI oraz H77N-WIFI na podstawce procesorowej LGA 1155. Płyty obsługują procesory Intel® Core™ drugiej oraz trzeciej generacji a różnią się przede wszystkim zastosowanym chipsetem oraz (co za tym idzie) ceną. Konstrukcję pod Z77 polecamy osobom, które chcą jeszcze bardziej podnieść wydajność platformy za pomocą overclockingu, natomiast H77N-WIFI posłuży przede wszystkim osobom, którym zależy na przystępnej cenie.

Na niewielkim obszarze PCB o wymiarach 17cm x 17cm upakowano maksymalną liczbę złącz i portów. Znalazł się tam moduł WiFi/Bluetooth 4.0 działający w standardzie Intel® Wireless Display 2.0, dwa kontrolery sieci Ethernet, dla jeszcze bardziej elastycznego połączenia z siecią oraz dwa złącza HDMI. 

Technologia Intel® Wireless Display 2.0

Funkcja Intel Wireless Display 2.0 umożliwia wyświetlanie i udostępnianie na dużym ekranie zasobów dysku twardego, sieci domowej lub dowolnej strony internetowej. Pozwoli to nie tylko pozbyć się dodatkowych kabli z domu, lecz również wyświetlać obraz na odbiorniku znajdującym się w innym pomieszczeniu.

 

Intel® Wireless Display 2.0 umożliwia oglądanie materiałów multimedialnych w formacie Full HD na ekranie telewizora, zapewniając doskonałą jakość obrazu a technologie HDCP 2.0 i system 5.1, zastosowane na nowych modelach płyt GIGABYTE z serii 7 zapewnią najwyższą jakość dźwięku.

 Kompaktowy PC do gier? Czemu nie!

GIGABYTE Z77N-WIFI może z powodzeniem posłużyć jako podstawa do stworzenia wydajnego, lecz niewielkiego komputera do gier. Płyta zestawiona z procesorem Intel® i7 Core™ oraz grafiką Intel® HD4000 lub dodatkową kartą graficzną, pozwoli na uzyskanie wystarczającej wydajności dla większości nowych tytułów gier. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-fi oraz dwóm kartom sieciowym następne LAN party może odbyć się u Ciebie!

Aby dowiedzieć się więcej o 7 serii płyt GIGABYTE w formacie Mini-ITX odwiedź stronę internetową

http://www.gigabyte.com/MicroSite/318/7-series-mini-itx.html.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj