Tani, niezawodny, praktyczny – tak w największym skrócie swój najnowszy produkt przedstawia firma Manta, która oferuje klientom 39 calowy telewizor LED 3902. Produkt dedykowany dla tych, którzy chcą poczuć na własnej skórze technologię LED, nie wydając pry tym ogromnej sumy.  Manta LED 3902 kosztuje zaledwie 1099 zł, co czyni go jednym z tańszych w swojej kategorii.

Telewizor produkowany pod szyldem Manta cechuje się przekątną ekranu mierzoną w 39 calach i rozdzielczości FULL HD 1080p 1920 x 1080. Jasność telewizora utrzymuje się na poziomie 250cd/m2, a kontrast 1000:1. Standardowy czas reakcji wynoszący 5 milisekund to kolejny z atrybutów tego telewizora.

Oczywiście prezentowany produkt jest w pełni kompatybilny z cyfrową telewizją naziemną. W skrócie – użytkownicy bez problemu mogą odbierać kanału telewizyjne nadawane w jakości HD (producent wyeliminował konieczność zakupu dodatkowego tunery DVB-T, który de facto jest wbudowany w telewizor). Dziś wydaje się to standardem, ale pamiętajmy, że mówimy o telewizorze, który kosztuje znacznie mniej, niż produkty renomowanych m arek. Warto więc przyjrzeć się nieco bliżej wszystkim oczywistym niuansom technicznym, o których nie zapomniała Manta.

Manta LED 3902 posiada trzy złącza HDMI (co jest bardzo dobrym wynikiem), jedno złącze SCART, jedno wejście VGA, jedno wejście USB (co naszym zdaniem jest dość ubogie) oraz jedno gniazdo audio. O dźwięk dbają dwa dwunastowatowe głośniki. Telewizor jest przyjazny środowisku, nie cechuje się dużym apetytem na pobór mocy.

Jako telewizor LED wywołał u nas dość pozytywne wrażenie. Solidna konstrukcja, ładne, stylowe wykonanie, dopracowane najmniejsze detale. Jednym słowem – ideał. Nie ma się do czego przyczepić, nie ma wad wieku dziecięcego. Jego cena zachęca, a parametry techniczne nie wzbudzają podejrzeń. Można rzec, że to jeden z lepszych telewizorów w swojej klasie (a na pewno w klasie cenowej). Cena detaliczna określana na kwotę 1099 złotych napawa optymizmem i daje do myślenia.

Manta pragnie wyjść naprzeciw potrzebom użytkowników. Wprawdzie telewizory tego producenta do tej pory nie odnosiły większych sukcesów, tak LED 3902 ma zmienić ten niekorzystny stan rzeczy i otworzyć furtkę na salony producentów telewizorów. Nowy model Led 3902 był przez nas testowany dość skrupulatnie. Został pozytywnie oceniony nie tylko pod względem stylistycznym, ale także technicznym. Technologia LED zaskakuje kolorami, telewizor ma przyjazny interfejs użytkownika, pozwala na wiele zmian  i ustawień, dopasowując się do każdego użytkownika. Estetyczne wykończenie tylko zachęca do kupna.

Reasumując – Manta LED 3902 to telewizor godny polecenia w swojej klasie cenowej.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj