Dzień debiutu Windowsa 8 to nie tylko święto w Microsofcie, ale również w Lenovo. Bowiem to właśnie Chiński producent jako jeden z pierwszych wyda w tym dniu tablet oparty o najnowszy system giganta z Redmond. Firma oficjalnie potwierdziła wprowadzenie tabletu ThinkPad Tablet2

Urządzenie chińskiego producenta będzie wyposażone w 10,1 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1366×768. Tablet będzie sprzedawany w dwóch wersjach. W podstawowej wersji za łączność z Internetem będzie odpowiadać WiFi, natomiast w specjalnej wersji dla AT&T tablet będzie mógł się łączyć z Internetem za pomocą technologii LTE.

 

Co ciekawe tablet będzie mógł obsługiwać specjalną klawiaturą jako akcesorium dodatkowe. Cena tabletu nie jest jeszcze znana.

Źródło: The Verge

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj