Po rozpoczęciu roku szkolnego zapewne wielu uczniów czuje rozgoryczenie z powodu końca wakacyjnej laby. Na szczęście mamy dla Was coś na osłodę jesiennych dni i tak oto macie szansę wygrać ciekawe nagrody w pierwszym konkursie organizowanym przez HighLab.pl. Aby było lekko, łatwo i przyjemnie, tematem konkursu będą gry komputerowe. Nagrodami także będą gry i będą to nagrody w dwóch kategoriach ufundowane przez firmę Techland. Zanim jednak szerzej o nagrodach, porozmawiajmy o formule konkursu…

A formuła konkursu jest bardzo prosta. Wystarczy polubić facebookową stronę serwisu HighLab.pl, Stronę serii Niesamowite Maszyny, a także napisać na naszym forum krótką wypowiedź na jeden z wybranych tematów:

 1. Jakie cechy powinien posiadać komputer dla gracza?
 2. Czym powinien cechować się system operacyjny gracza?

Jak zatem nietrudno się domyślić, kategorie to Hardware i Software, a odpowiedzi możecie wysyłać w specjalnym wątku konkursowym na ForumPecet.pl

Dobrze. Zatem przejdźmy do nagród. Tak jak już wspomniałem, nagrody ufundowała firma Techland zajmująca się dystrybucją gier komputerowych, a nagrodami w konkursie są:

Nagroda w kategorii Hadware:

 • Gra z serii Niesamowite maszyny

Nagroda w kategorii Software:

 • Gra z serii Niesamowite Maszyny

Ostatnim krokiem do wzięcia udziału w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu konkursu i możecie przystąpić do rywalizacji 😉

Regulamin:

 1. Konkurs organizowany jest przez portal HighLab.pl i firmę Techland i trwa od 4 września 2012 roku do 21 września 2012 roku włącznie.
 2. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 23 września 2012 roku na portalu HighLab.pl i ForumPecet.pl
 3. Nagrody otrzymają dwie osoby, które polubią facebookowe strony serwisu HighLab.pl, Techland, a także zaprezentują najlepsze odpowiedzi na pytania konkursowe.
 4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy serwisu ForumPecet.pl z wyjątkiem osób z redakcji serwisu, ich rodzin oraz pracowników firmy Techland. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie zarejestrowani Użytkownicy, posiadający polskie obywatelstwo i ukończony 18 rok życia (lub posiadają zgodę prawnych opiekunów).
 5. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Jeśli Administracja wykryje, że konto zostało założone wyłącznie w celu wysłania kolejnego zgłoszenia, użytkownik zostanie wyłączony z konkursu, a multikonto zostanie zablokowane.
 6. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników.
 7. Zwycięzcy zostaną wybrani przez komisję złożoną z członków ekipy portalu HighLab.pl i ForumPecet.pl
 8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a zwłaszcza na ekwiwalent pieniężny.
 9. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na zbieranie i przechowywanie swoich danych przez forum oraz sponsorów do czasu rozstrzygnięcia konkursu.
 10. W przypadku zbyt małej liczby chętnych, redakcja serwisu HighLab.pl zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu trwania konkursu lub przesunięcia jego terminu.
 11. W przypadkach niewymienionych przez regulamin decydować będzie komisja konkursu w składzie redakcji portalu HighLab.pl i ForumPecet.pl
 12. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
 13. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację w/w warunków oraz zgodę na opublikowanie nazwisk, pseudonimów zwycięzców na forum i portalu HighLab.pl oraz profilach Facebookowych.

 

Link do wątku konkursowego na ForumPecet.pl

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj