Czy lubisz smartfony od HTC? Właśnie masz okazje dowiedzieć się co nieco (a może nawet wszystko?) o najnowszym, który dopiero wkrótce ma mieć premierę. Mimo starań producenta już dzisiaj wiemy o nim wszystko to, co najbardziej może interesować przeciętnego użytkownika. Zbierając te pewne informacje z sieci zdecydowaliśmy się zebrać ich esencję i przedstawić w tym krótkim artykule. Jesteś ciekawy? A więc zaczynamy.

 

Biorąc pod uwagę to, co już wiemy na temat HTC One M9 możemy powoli wysuwać hipotezę, że może się okazać hitem. Miejmy nadzieję, że i Ty po przeczytaniu tych wiadomości o jego specyfikacjach będziesz odnosił podobne wrażenie. Miało to wszystko wyjść na jaw dopiero za kilka dni, początkiem marca, kiedy to na światło dzienne wyjdzie HTC One M9 oraz HTC One M9 Plus. Skupmy się pierwsze na M0, czyli wiernemu następcy M7 i M8. Już na pierwszy rzut oka intryguje jego 5-calowy wyświetlacz, rzecz jasna w Full HD. Według wielu to zdecydowanie jeden z jego najważniejszych atutów. Jeśli chodzi o same słuchawki to ich parametry techniczne również zapowiadają się dość obiecująco. Wystarczy wspomnieć o 3 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej (+MicroSD) czy kamerce 4 Mpix UltraPixel i już widać, że idzie to w dobrą stronę.

 

Co nowego?

Jednak hitem, który wyciekł do sieci jest to co zapodał nam niemiecki MobileGeeks, a mianowicie chodzi grafiki smartfona One M9. Co w nich takiego wyjątkowego? Są w dwóch obłędnych wersjach kolorystycznych. Warto również wspomnieć o samej baterii, która może się pochwalić pojemnością 2900 mAh i zgrabnymi, poręcznymi wymiarami. Mało tego, dzisiaj, kilka dni przed premierą mamy także informacje tyczące się samej ceny smartfona, która na polskie złote będzie wynosić około trzech tysięcy złotych.

Producent wstrzymał się od wielkich wizualnych zmian, gdyż jak wiadomo poprzednie wersje bardzo się spodobały, zatem nie było takiej konieczności. Jednak niektórych może to rozczarować, szczególnie tych, którzy lubią pochwalić się nowym gadżetem nie tylko z powodu jego funkcjonalności, ale też estetycznej strony. Po 1 marca zobaczymy co się stanie.

 

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj