Informacje prasowe

Jakiego sprzętu użyją najlepsi gracze Intel Extreme Masters?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Finał wielkiego święta wszystkich graczy – Intel Extreme Masters w Katowicach już za dwa tygodnie. Impreza rozpocznie się 12 marca i potrwa 4 dni. Jednym z głównych sponsorów imprezy oraz dostawcą sprzętu jest firma GIGABYTE.

Dla wszystkich, którzy w tych dniach odwiedzą Spodek, organizatorzy oraz firmy biorące udział w imprezie, przygotowali mnóstwo atrakcji. Odwiedzający stoisko firmy GIGABYTE, będą mieli okazję zobaczyć najnowsze produkty oraz technologie firmy, a także wziąć udział w konkursach i turniejach z atrakcyjnymi nagrodami. Intel Extreme Master to jednak przede wszystkim światowy finał rozgrywek w bardzo popularne gry – League of Legends i StarCraft II. Starcie między topowymi zawodnikami i drużynami świata, to największa atrakcja imprezy.

Jednym z podstawowych warunków, który muszą spełnić organizatorzy turniejów, jest najwyższej jakości sprzęt – dzięki niemu gracze będą mogli pokazać maksimum swoich możliwości, bez obaw o stabilność i jakość gry.

Komputery turniejowe, ale też konstrukcje, które będą używane jako platformy testowe, czy sprzęt do przeprowadzania turniejów, w których będą mogli wziąć udział odwiedzający, zostaną zbudowane na płytach głównych firmy GIGABYTE.

gigabytex5-x7

Oficjalne płyty główne IEM to m.in GIGABYTE Z97X – Gaming 5 i GIGABYTE Z97X – Gaming 7. Oba modele to płyty stworzone z myślą o graczach. Dzięki 8-fazowemu układowi zasilania oraz rozbudowanemu systemowi chłodzenia charakteryzują się one wysoką stabilnością działania i znacznymi możliwościami OC. Obie konstrukcje wykorzystują zaawansowane układy sieciowe KILLER E2001, jak również wysokiej jakości układy Audio ALC 1150. Na laminatach znajdziemy złącza nowego interfejsu M.2. Do zalet modelu Z97X-Gaming 7możemy jeszcze dodać rozbudowany układ zasilania pamięci DDR3, przyciski i przełączniki ułatwiające podkręcanie, punkty pomiarowe napięć zasilających oraz wyświetlacz diagnostyczny.

Zbliżający się finał IEM, to dobra okazja, by sprawdzić jakiego sprzętu używają najlepsi światowi gracze i co moglibyśmy zmienić w konfiguracji naszego komputera, by jeszcze lepiej służył nam jako centrum domowej rozrywki. Szczególnie, że płyty główne GIGABYTE Z97X – Gaming 5 i GIGABYTE Z97X – Gaming 7 są teraz dostępne w promocyjnych cenach.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

1 komentarz

Skomentuj