Gadżety

Interaktywna ścianka – praktyczne zastosowanie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Prezentacja produktów, konferencje, wystawy, pokazy mody – to wszystko wydarzenia, które nie mogą obejść się bez światła, dźwięku, oprawy audiowizualnej, informatycznej i tak dalej. Na każdym etapie 3TECH wspiera tego typu przedsięwzięcia. Ale pozostaje pytanie, jak urozmaicić tego typu wydarzenia. Można stwierdzić z dużą pewnością, że dla większości ich uczestników nie będzie to pierwszy raz, gdy się pojawiają na eventach tego rodzaju.

I tu do gry wkracza interaktywna ścianka – nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia pokazanie czegoś zupełnie nowego na konferencjach, pokazach, czy w ekspozycjach w galeriach handlowych i sklepach. To najlepszy sposób, by przyciągnąć uwagę klientów, uczestników czy po prostu osób, które przechodzą obok.

Do czego można zastosować interaktywną ściankę? Planując np. swoje stanowisko eksponujące nowe produkty w galerii czy centrum handlowym takie urządzenie może wyświetlać kilka interaktywnych, przyciągających uwagę scenariuszy. To przyciągnie uwagę.
System oferowany przez 3TECH emisji obrazu i dźwięku gwarantuje interaktywność i błyskawicznie reaguje na kolejne działania osób. Interaktywna ścianka dosłownie „łapie” przechodniów i od razu przyciąga ich do ekspozycji.

W trakcie konferencji iWall może posłużyć do wyświetlania materiałów informacyjnych, aktualnych scenariuszy kolejnych spotkań i paneli czy też ogłoszeń od organizatorów. W ten sposób można łatwo informować o zmianach w przebiegu konferencji czy spotkania. iWall w centrum hali konferencyjnej, przy punkcie wydawania identyfikatorów itd. może posłużyć jako znakomite miejsce spotkań, w którym będzie się koncentrowało się życie „towarzyskie” całego spotkania, zwłaszcza jeśli trwa wiele dni.

W trakcie pokazu mody interaktywna ścianka może posłużyć do prezentacji multimedialnej całej nowej kolekcji i konkretnych zestawów strojów. Tak samo, gdy chcemy np. pokazać nowy model samochodu. Ustawiając prezentowany produkt w odpowiedni sposób można zapewnić synergię między interaktywną warstwą informacyjną, a konkretną rzeczą, na której eksponowaniu nam zależy.

ściana interaktywna

Możliwości są nieograniczone, bo 3TECH oferuje też możliwość integracji interaktywnej ściany z innymi systemami audiowizualnym i projekcyjnymi. To wszystko w ramach zintegrowanego i kompleksowego wsparcia dla klienta – od doradztwa przy wyborze, przez instalację i przygotowanie prezentacji po demontaż. 3TECH z wieloletnim doświadczeniem w branży jest gotowy na każde wyzwanie.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj