Intel Extreme Masters, które odbyło się w dniach 18 – 20.01 w 2013 roku dobiegło końca. Imprezę trzeba zaliczyć do pełni udanych – zarówno jeśli chodzi o publiczność, jak i jakość eventu. Alsen  wraz z drużyną Alsen Team oczywiście uczestniczył w tym wydarzeniu.

Tłumy graczy i widzów na imprezie w Katowicach!

Miniony weekend zgromadził w Katowickim Spodku wielu fanów szeroko rozumianego e-sportu. Po raz pierwszy w Polsce odbyły się Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters. Mroźna aura nie przeszkodziła widzom, którzy czekali długo w kolejkach, aby wejść do budynku i zobaczyć jak wyglądają zmagania graczy z całego świata.

Również Alsen może pochwalić się świetną frekwencją. Stoisko przez te 3 dni odwiedziły tysiące osób. Liczba uczestników imprezy przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów. Podczas trwania imprezy Spodek odwiedziło prawie 40 tysięcy osób.

Na stoisku Alsen na mocnych, gamingowych notebookach Samsung oraz wyposażeniu stanowisk w akcesoria Logitech zagrało ponad 1 000 osób. Ponad 200 osób walczyło w rozgrywkach o cenne nagrody ufundowane przez firmy Samsung, Logitech oraz Nvidia. Prawie 15 osób nagrodziliśmy nagrodami głównymi, natomiast każdy z graczy dostał zestaw nagród pocieszenia. Publiczność zebrana na naszym stoisku dla której codziennie trwały konkursy oraz promocje nie wyszła także z pustymi rękami, w ich stronę powędrowały smycze, piłki, penDrive, 4 rodzaje gier , koszulki, podkładki pod myszki i ogrom naszych Alsenowych cukierków na pocieszenie.

 

Alsen Team także walczył na Intel Extreme Masters 2013

Drużyna Alsen Team brała udział w rozgrywkach na jednej z głównych scen gdzie walczyła o półfinały w Counter Strike’a wraz z drużyną myDGB.net ze Słowacji. Team zajął 4te miejsce.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj