Poradniki

IEM Katowice 2024 – już teraz przygotuj się do wielkiego święta graczy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeden z największych i najbardziej popularnych turniejów w Counter-Strike powraca do Katowic już w lutym 2024 roku. To prawdziwa gratka dla fanów z całego świata, a atmosfera podsycana przez lokalizację w słynnym Spodku oraz dzikość tłumu każdego roku przyciąga wielu miłośników e-sportu właśnie na ten turniej. Zaplanuj swój wyjazd na IEM Katowice już teraz!

Zakup biletów na IEM Katowice 2024 odbywał się w trzech turach. Jeśli udało Ci się już zdobyć swoją wejściówkę, czas przygotować się do tego wielkiego wydarzenia. Warto z dużym wyprzedzeniem zaplanować nocleg, ponieważ do Katowic w terminie 9-11 lutego 2024 przybędzie jednocześnie tysiące osób!

Art Retro noclegi – Katowice IEM 2024

Intel Extreme Masters 2024 każdego roku przyciąga do stolicy Śląska tysiące pasjonatów e-sportu. Warto więc z dużym wyprzedzeniem zaplanować dla swojej grupy noclegi. Katowice oferują szeroki wybór hoteli i hosteli, ale jeśli interesuje Cię coś ciekawego i niebanalnego, sprawdź retro hostel Good Times House Katowice!

W hostelu Good Times House każdy pokój ma swój unikatowy styl i historię. Pomieszczenia noclegowe urządzone w różnych aranżacjach tematycznych sprawią, że Wasz nocleg w Katowicach będzie jeszcze ciekawszy, a czas spędzony w hostelu – naprawdę atrakcyjny. Oprócz ciekawego wystroju Good Times House oferuje bowiem także sporo dodatkowych atutów, takich jak:

  • maszyna Capcom Home Arcade z dostępnymi 16 grami wprost ze złotej ery automatów;
  • flipper dla miłośników szybkich samochodów;
  • komiksy i książki prosto z lat 80-tych;
  • kultowe gry planszowe, m.in. Dixit, taboo, ego love czy jenga fortnite.

Hostel w doskonałej lokalizacji, ze świetnie urządzonymi pokojami, ze standardem hotelu w cenie hostelu, a na dodatek umożliwiający wspólne spędzanie czasu z grupą przyjaciół? To właśnie Good Times House! Zarezerwuj swój nocleg w Katowicach już dziś i wyprzedź innych uczestników IEM 2024.

Zaplanuj inne atrakcje w Katowicach

Będąc już na Śląsku, warto przedłużyć swój pobyt o kilka dni, by skorzystać także z innych atrakcji, jakie oferują Katowice i inne miasta aglomeracji. W pobliżu hostelu Good Times House znajdziesz między innymi jeden z wielu świetnych escape roomów czy pokojów zagadek, w którym spędzisz niezapomniane chwile. 

Doskonałym pomysłem na wolne popołudnie będzie także wizyta w Domu Strachów Asylum czy Centrum Rozrywki VR Cybermagia Katowice. W tym największym na Śląsku salonie VR możesz poczuć się jak pilot samolotu czy kierowca rajdowy albo wcielić się w wiele innych ról w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Dla miłośników nieco mocniejszych wrażeń polecamy wizytę we Flyspot, czyli tunelu aerodynamicznym, dzięki któremu dowiesz się, jak czuje się człowiek, który lata. Miłośnicy nietypowej architektury muszą z kolei odwiedzić słynny Nikiszowiec.

Wizyta na IEM Katowice 2024 może stać się czymś więcej niż samym uczestniczeniem w wielkim wydarzeniu e-sportowym. Poznaj bliżej Śląsk i spędź świetny czas z przyjaciółmi!

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj