Audio Ciekawostki technologiczne

Bezprzewodowe słuchawki IconX za darmo w zestawie z telefonami Samsunga

Pinterest LinkedIn Tumblr

Samsung właśnie poinformował, że teraz kupując (niestety ale tylko w USA) smartfony takie jak S8 czy Note 8 dostanie się zupełnie za darmo bezprzewodowe słuchawki IconX.

Szach mat Apple! Da się? Jako fan produktów Apple muszę przyznać, że Samsung zrobił bardzo dobry ruch tą promocją. Wielu kupujących najnowsze telefony od Apple śmieje się mocno, że w pudełku są dołączane słuchawki z kabelkiem + przejściówka. Problem w tym, że najnowsze telefony Apple nie mają takiego wyjścia. Wielu, w tym ja, zastanawiam się dlaczego Apple nie chce dołączyć do zestawu AirPodsów…

Z kolei w telefonach Samsunga jeszcze znajduje się wyjście na słuchawki. Dlatego ta promocja jeszcze bardziej zaskakuje. Może nowe telefony, które będą miał swoją premierę na dniach również będą wyposażone w bezprzewodowe słuchawki?

Od 1 marca będzie można dostać wspomniane słuchawki za darmo z telefonami takimi jak Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 8. Promocja będzie dostępna tylko w amerykańskim sklepie internetowym Samsunga.

Samsung tym ruchem pokazuje, że jest mocno za uwolnieniem użytkowników od kabli. Mam też nadzieję, że nowe telefony od tej firmy będą miały w zestawie bezprzewodowe słuchawki.

Osobiście uważam, że telefony ze słuchawkami na kablu powoli będą zastępowane na rzecz tych bezprzewodowych.

Warto jeszcze dodać, że słuchawki IconX są bezpośrednim konkurentem AirPods.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj