Drukarki

HP LaserJet Pro MFP – dobre drukarki laserowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

LaserJet Pro MFP to najpopularniejsza seria drukarek laserowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych firmy HP. Sprzęty z tej linii charakteryzują się bardzo wysoką jakością druku oraz dobrą wydajnością. W dzisiejszym artykule przedstawimy najciekawsze propozycje drukarek HP LaserJet Pro MFP.

HP LaserJet Pro MFP M125a

Pierwszym przedstawianym przez nas modelem od HP jest drukarka LaserJet MFP M125a. Wielofunkcyjne urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze oraz oferuje bardzo wysoką jakość wydruku. M125a umożliwia użytkownikowi drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów. Urządzenie ze względu na swoje możliwości idealnie nadaje się do domowego użytku, a także do małego biura.

Cena HP LaserJet Pro MFP M125a: ok. 1000 zł.

Czytaj także: Drukarka laserowa czy atramentowa?

HP LaserJet Pro MFP M201dw

Drugie miejsce na naszej liście zajmuje monochromatyczna drukarka laserowa M201dw. Urządzenie nadaje się doskonale do domowego użytku oraz do małych biur. Sprzęt swoim użytkownikom oferuje drukowanie bezprzewodowe przy pomocy modułu Wi-Fi Direct, co jest bardzo znaczącym ułatwieniem. Możemy zlecić druk dokumentu bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym iOS, Android lub Windows Phone. Drukarka wyposażona została w interfejs USB, co umożliwia drukowanie plików znajdujących się na pendrive.

Cena HP LaserJet Pro M201dw: ok. 600 zł.

HP LaserJet Pro MFP M127fn

Ostatnim przedstawianym przez nas modelem drukarek z serii HP LaserJet Pro MFP jest M127fn. Laserowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Wyposażone jest w interfejs USB umożliwiający druk bezpośrednio z pendrive.

HP LaserJet Pro MFP M127fn stanowi doskonałe rozwiązanie dla małych oraz średnich biur, które potrzebują wydajnego, wszechstronnego oraz ekonomicznego urządzenia do drukowania, kopiowania oraz skanowania dużej ilości dokumentów.

Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych modeli, M127fn wyposażony jest w odbiornik Wi-Fi Direct, który współpracuje ze wszystkimi znanymi systemami operacyjnymi – iOS, Android oraz Windows Phone.

Cena HP LaserJet Pro MFP M127fn: ok. 780 zł.

Zalety serii LaserJet Pro MFP

Drukarki laserowe oraz urządzenia wielofunkcyjne z serii LaserJet Pro MFP charakteryzują się bardzo dobrym poziomem wykonania, dużą wydajnością oraz najwyższą jakością druku. Sprzęt jest prosty w obsłudze, a poruszanie się po poszczególnych trybach jest intuicyjne. Modele serii LaserJet Pro MFP doskonale sprawdzą się w domowym zaciszu, ale również w małym i dużym biurze.

Czytaj także: Co zrobić ze zużytymi tonerami drukarki?

Drukarki laserowe LaserJet Pro MFP są nadzwyczaj ekonomiczne oraz wydajne. Największą zaletą są ich tonery, które wystarczą do wydruku około 1500 stron w trybie monochromatycznym. Niestety ceny oryginalnych tonerów są bardzo wysokie. Nierzadko przekraczają kwotę 150-200 zł. Alternatywą są zamienniki, które cechują się jakością druku porównywalną do oryginalnych tonerów, przy czym kosztują o wiele mniej.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

komentarze 2

  1. Ja mam HP LaserJet Pro MFP M127fn i bardzo dobrze się sprawdza. Świetna drukarka.

  2. Ja przez pewien czas używałem HP LaserJet MFP M125a i byłem oczarowany jej możliwościami i wygodą jaką oferuje. Teraz szukam czegoś nowszego z kolorowym drukiem laserowym. Mają państwo jakieś propozycje co idealnie sprawdzi się w małym biurze?

Skomentuj