Informacja niespodziewana, aczkolwiek od dawna oczekiwana. Firma Rockstar Games rozpoczęła właśnie przedsprzedaż swojego flagowego produktu, czyli nowego GTA oznaczonego numerem V. Niestety na razie zapowiedziana została wersja na Xbox 360 i Playstation 3, ale liczymy na to, że komputery PC także niedługo dostaną swoją wersję. Zobaczmy zatem co nowego w gangsterskim świecie.

Jak dowiedzieliśmy się z trailera i kilku wstępnych zapowiedzi, akcja GTA V będzie rozgrywała się w dobrze znanym Los Santos z GTA San Andreas. Sporym urozmaiceniem mają być tereny górskie, które będzie można odwiedzić. Ponadto całą gra prawdopodobnie będzie napędzana przez nową wersje silnika RAGE, na którym było oparte GTA IV.  Co jeszcze pojawi się w nowej odsłonie GTA? Odsyłam was do trailera:

 

Skusicie się już teraz?

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj