Jak nieoficjalne wieści donoszą gigant Google współpracuje z Motorolą nad nowym telefonem o ciekawej nazwie „X-Phone”  w dodatku ma być to bezpośredni konkurent dla Apple i jego iPhona .

Koncern Google jeszcze nie tak dawno bo w zeszłym roku wykupił Motorolę ,ostatnio pozbył się oddziału produkującego Tunery z pod nazwą Home a teraz planuje razem stworzyć telefon z serii „X” i to nie byle jaki ponieważ ma konkurować z iPhonem . Jak na razie urządzenie jest prototypem a  cała seria ma kłaść duży nacisk na opcje fotograficzne. Producenci biorą pod uwagę wykorzystanie ceramicznej obudowy oraz elastycznego wyświetlacza co przełożyło by się na jego wytrzymałość.Dodatkowo do rodziny „X” w przyszłości ma dołączyć tablet. Wszystko to jednak tylko spekulacje a na więcej informacji i datę premiery musimy poczekać do przyszłego roku.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj