Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Informacje prasowe

Game of Quests startuje do Indiegogo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

To nie żadna nowość, że gry RPG cieszą się ogromną popularnością. Nie jest też żadnym odkryciem, że przeniosły się one na mobilne gadżety i podbijają świat. Jednak nowością jest nowy projekt na Indiegogo znany jako aplikacja Game of Quests. To jednak opcja wyjątkowa, gdyż poprzez zabawę stara się ona również o pewnego rodzaju wsparcie społeczności internetu. GoQ. Od razu sięgną po nią na pewno fajni klimatów fantasy – szczególnie tego mającego miejsce w świecie rzeczywistym. Działasz w ważnym queście, dzielisz projekt na Indiegogo. Takie startupy po prostu mają sens.

 

Niektórzy sądzą, że takie gry są szkodliwe dla graczy. Mówi się sporo o marnowaniu czasu, wzbudzaniu agresji i innych minusach tego typu. Temu właśnie chcą się przeciwstawić między innymi twórcy niniejszej aplikacji i to w dość ciekawy sposób. Aplikacja bowiem ma na celu rozwijanie postaci i w miarę grania lepsze poznawanie fabuły (co jest rzecz jasna charakterystyczne dla RPG), ale ciekawym w tym wszystkim jest to, że zadania realizowane w ramach apki odnoszą się do świata realnego. Czyli nie chodzi o to, by znów kliknąć, ale o to by przejechać się na rowerze czy wybrać się do jakiejś instytucji kulturalnej i tak dalej.

 

Co kto z tego ma?

Nadrzędna zasada – graj i rozwijaj się, przenosi się więc tutaj de facto do spełniania zadań w czasie i świecie rzeczywistym. Ta swoista kampania na Indiegogo ma ponoć przynieść 21 tysięcy dolarów, a gracze dostają za to w zamian możliwość korzystania ze specjalnie przygotowanych grafik i bonusów, koszulek, kubków czy też wielkie plany dla rozwoju i to wielotorowego tego projektu. Np. planowane jest rozwinięcie tej aplikacji również na iOS i Windows Phone. Już dzisiaj każdy może pobrać dla siebie wersję testową aplikacji – w najpopularniejszym systemie Android. Twórcy wciąż starają się ulepszyć apkę, dbają o poszerzenie listy dostępnych zadań, przez co ma ona być jeszcze bardziej atrakcyjna dla przeciętnego gracza. Game of Quests to zdecydowanie aplikacja warta uwagi i warto jej spróbować, choćby dla samego spróbowania.

 

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj