Facebook Kryptowaluty

Facebook cofa bana na reklamy kryptowalut. Bo hajs musi się zgadzać

Pinterest LinkedIn Tumblr

Piekło właśnie zamarzło. Facebook wycofuje się ze swojej decyzji odnośnie blokowania reklam z branży kryptowalut. Dzisiaj została opublikowana specjalna notka.

Oczywiście wszystko się rozchodzi o pieniądze. Facebook zauważył, że między palcami ucieka mu za dużo pieniędzy, więc postanowił wprowadzić nowe zasady. Przyznał się tym samym, że ruch z początku lutego był zbyt radykalnym posunięciem. Od tamtego momentu firma mocno pracowała nad ulepszenie swoich procedur do wykrywania oszustw.

Nie oznacza to, że każdy będzie mógł się reklamować. Na początku reklamy będą wyświetlane od zaufanych dostawców. Następnym krokiem będzie poproszenie reklamodawcy o udostępnienie pozwoleń na prowadzenie tego typu działalności czy informacji o byciu na giełdzie.

Blokowane będą dalej reklamy oferujące ICO.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj