Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Facebook Kryptowaluty

Facebook banuje reklamy związane z kryptowalutami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kryptowaluty mają znowu pod górkę. Facebook, jeden z największych portali społecznościowych na świecie, postanowił wypowiedzieć im wojnę.

Od teraz, wszelkiego rodzaju reklamy związane z kryptowalutami będą traktowane jak produkty i usługi finansowe wprowadzające w błąd lub jako złe praktyki promocyjne. Jest to efekt aktualizacji polityki reklamowej, która wchodzi w życie we wszystkich wersjach językowych serwisu.

Reklamy, które naruszają nowe zasady firmy, zostaną zablokowane w głównej aplikacji Facebooka, ale także w innych miejscach, w których Facebook sprzedaje reklamy, w tym Instagram i sieć reklamową, Audience Network, która umieszcza reklamy w aplikacjach innych firm.

Tego typu reklamy będą wrzucane do jednego worka tak długo aż ulepszymy nasze algorytmy wykrywające reklamy wprowadzające w błąd użytkownika.

— Rob Leathern, dyrektor techniczny w dziale reklam Facebooka

 

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

1 komentarz

  1. Fabian Bodek Reply

    Jeśli mają taka fanaberię, to przecież im się nie zabroni. To oni rozdają tutaj karty 😛

Skomentuj