Managment Data Systems należąca do Grupy Kapitałowej IT.expert otworzyła rok 2015 premierą najnowszej wersji innowacyjnej platformy Cameleoo. Nowa wersja platformy Cameleoo 3.0 zwiększy i uskuteczni zastosowanie nowych funkcji oraz innowacyjnej architektury możliwości zastosowania w systemach elektronicznego obiegu dokumentów.

Premiera Cameleoo 3.0 w roku 2015 od Managment Data Systems to nie tylko zliftingowana wersja autorskiej platformy firmy it expert, ale również wiele nowych funkcjonalności, czyli:

  • nowy generator formularzy Cameleoo,
  • webowy modeler procesów BPMN 2.0,
  • wbudowane repozytorium obiektywne,
  • natywne wsparcie dla skryptów i konfiguracji opartych na Groovy,
  • wbudowany silnik procesowy o Activity BPM,
  • zarządzanie konfiguracją obiektów i logiki za pomocą PlantUML.

Powyższe funkcjonalności nie zamykają katalogu nowości platformy Cameleoo 3.0. Systemy Komunalne dedykowane dla Jednostek Samorządu Terytorialnego to kolejne udoskonalenie specjalnej wersji platformy. Strona informacyjna Cameleoo również została odświeżona.

Aktualnie Cameleoo prezentowana jest jako usługa dla klientów (w zależności od dostępu do środowiska) jako PaaS lub SaaS. W wersji Cloud (chmurze) produkt Cameleoo dostępny jest również w środowisku samego it expert Cloud Lab. Wkrótce planowane jest także uruchomienie na Microsoft Azure. Odświeżono stronę informacyjną strony o Cameleoo, gdzie osoby zainteresowane usługą mogą znaleźć wszelkie niezbędne informacje o zmianach i nowych funkcjonalnościach – http://cameleoo.com.

Zaprezentowana platforma Cameleoo 3.0 przez MDS (Managment Data Systems) należący do Grupy it expert jest jedynie rozwinięciem idei dedykowanej, konfigurowalnej oraz przyjaznej platformy do budowy rozwiązań biznesowych. Cameleoo jest właśnie taką nowoczesną platformą typu Case Managment, która umożliwia budowę rozwiązań typu Elektroniczny Obieg Dokumentów. Cameleoo 3.0 to innowacyjne architektoniczne rozwiązanie, które posiada wiele funkcjonalności biznesowych opartych o powszechnie stosowane standardy oraz wiodące technologie.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj