Firma GeiL wypuściła na rynek 4. generacji pamięci gamingowe DDR3 – EVO Leggera, osiągające prędkości do 2800MHz. Obniżonej wysokości radiator pozwala na stosowanie ich w komputerach z ograniczonym miejscem na moduły pamięci. Są kompatybilne ze wszystkimi płytami głównymi, włącznie z najnowszą platformą Intel Z77.

Najnowsze radiatory zaprojektowano zgodnie z technologią MTCD – Technologia Maximum Thermal Conduction & Dissipation, która ma na celu zmniejszenie temperatury pracy pamięci. W całej serii zastosowano technologię Die hard Burn‐in Technology.

Jak podkreśla producent, EVO Leggera to nowy standard wydajności przy niskim profilu radiatora, stworzony tak, aby zapewnić użytkownikom zarówno estetyczny wygląd, jak i funkcjonalność. Wyróżnikiem pamięci jest turkusowy kolor radiatorów.

Pamięci posiadają dożywotnią gwarancję producenta. Ceny na polskim rynku będą rozpoczynały się od ok. 200 zł.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj