Zakup etui na telefon jest bardzo ważny. To normalne, że kupując nową komórkę chce się ją jak najlepiej chronić i dbać o nią. Warto wyposażyć się w taki sprzęt już na samym początku, bo potem może być już za późno! Poza tym chroni on przed zarysowaniami, które zdarzają się od samego początku użytkowania telefonu komórkowego.

Chociaż wybór jest ogromny to nie łatwo wybrać. Wystarczy wejść na stronę Eturon.pl, żeby zobaczyć jak wiele modeli jest dostępnych. Dzięki tak szerokiemu polowi do popisu każdy z nas może znaleźć idealne etui dla swojego sprzętu.

Dobrze dopasowane

Etui musi być przede wszystkim dobrze dopasowane do konkretnego telefonu. Niektórzy wręcz na stałe nakładają etui. Jeszcze kilka lat temu gumowe albo silikonowe etui ciężko było nałożyć i trzeba było je rozgrzewać, a jeszcze ciężej się je zdejmowało i najczęściej trzeba było je przeciąż. Obecne modele ściąga i nakłada się dużo łatwiej, a telefon chroniony jest z każdej strony. Chroni się go w ten sposób także przed upadkiem, który może zakończyć się pęknięciem szyby. Dostępne jest wiele rodzajów. Na przykład można wybrać gumową i bardzo cienką obudowę, która doskonale wygląda przy płaskich telefonach dotykowych. Ale wtedy nie chroni się szybki, więc nałożyć na nią należy jeszcze folie ochronną, co wygląda fajnie, al też nie chroni w razie upadku szyby. Ale mało jest rozwiązań na telefonu dotykowe – dobrym z nich może być otwierana i zamykana klapka, która w razie zamknięcia nie spowoduje pęknięcia szybki. Działa to podobnie jak pokrowiec i można go stosować zamiennie.

Czytaj także: Jakie etui do iPhone 12?

Nie tylko szybka

W ochronie telefonu nie chodzi tylko i wyłącznie o szybkę, chociaż to ona jest najbardziej delikatna. Oczywiście ważne są także tył i boki, które są mniej wrażliwe, ale także mogą ulec uszkodzeniom. Na pewno są one ważne ze względu na to, że chronią cały wnętrze, więc ich zniszczenie może kosztować życie całego aparatu telefonicznego.

Dzięki temu, że oferta sklepów takich jak Eturon.pl jest tak bardzo rozbudowana to po prostu jest w czym wybierać! Nie zabraknie gadżetów w stylu etui iphone 6. Na pewno warto się zastanowić nad zakupem, ale ceny w tym sklepie są na tyle niskie, że można kupić nawet dwa etui czy pokrowce i używać ich zamiennie. Ekskluzywne towary na pewno wyróżniają się na tle innych tym, że są bardziej wytrzymałe i wyglądają lepiej niż brzydkie i tanie obudowy. Na pewno warto w nie więcej zainwestować i cieszyć się wysoką jakością.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj