Logo E3Co roku targi E3 przyprawiają miliony graczy o palpitacje serca, bowiem to właśnie na targach w Los Angeles producenci gier najchętniej przedstawiają wyniki swojej wielomiesięcznej pracy dziennikarzom z całego świata. Co zatem przyniosły tegoroczne targi? W środę mieliśmy konferencje Sony i Nintendo, wczoraj zapowiedź nowego Hitmana a co ciekawego przyniósł dzisiejszy dzień? Jak się okazuje dzisiejsze prezentacje były równie ciekawe.

Spośród dzisiejszych konferencji największe zainteresowanie wywołała konferencja LucasArts, na której zaprezentowana została najnowsza produkcja osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen, mianowicie Star Wars 1313. Równie ciekawa okazała się prezentacja nowego Tomb Raidera, którego akcja przenosi się do wydarzeń sprzed pierwszą częścią gry.

Na kilka słów zasługuje również Battlefield 3 Close Quaters, który z pewnością wzbuda emocje wśród fanów serii. Kolejny dodatkiem do Battlefielda 3 będzie tryb Battlefield premium wzorowany na Call of Duty Elite.

A właśnie. Gdy jesteśmy już przy CoDzie to nie możemy zapomnieć o zapowiedzi Call of Duty Black Ops 2, która to przenosi nas do przyszłości, w której będziemy żołnierzem elitarnej jednostki.

Jak widać dzisiejszy dzień był chyba najbardziej emocjonujący, ale w końcu to finał targów. Z pewnością po tych zapowiedziach wielu fanów gier szykuje już portfele, aby kupić premierowe wydania prezentowanych gier. Ja osobiście nie jestem wielkim fanem gier, dlatego też nie odliczam czasu do kolejnych premier, aczkolwiek niektóre zapowiedzi zapierają dech w piersiach.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj