Logo E3

No i zaczęło się. Jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy imprez właśnie się rozpoczęła. Czego zatem możemy spodziewać się po E3? Jak pokazuje doświadczenie wielu niespodzianek, ale również wyczekiwanych zapowiedzi. Co zatem czeka nas w tym roku?

Przede wszystkim E3 to największa impreza dotycząca bezpośrednio wirtualnej rozrywki. Tegoroczne targi rozpoczęły się dziś tj. 5 czerwca i potrwają do 7 czerwca. W tym roku czekają nas min. Zapowiedzi takich tytułów jak Crysis 3, FarCry 3 czy nowej konsoli Nintendo WiiU. Ponadto na targach w Los Angeles swoje konferencje zapowiedziało Sony, Microsoft, Rockstar i wielu innych gigantów rynku.  Co zatem będzie największą niespodzianką E3? Tego jeszcze nie wiem, ale z pewnością targi przyniosą nam wiele emocji związanych z zapowiedziami nowych tytułów na rynku gier.

Przy okazji zapraszam już na jutrzejsze i czwartkowe  podsumowanie dnia, a w piątek z pewnością pojawi się wpis podsumowujący całą imprezę.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj