Kilka dni temu Sony zapowiedziało koniec dystrybucji PlayStation 2 na rynku Japońskim.  Nieco wcześniej pojawiły się pierwsze plotki o PS4. Czy oba zdarzenia mają związek? To całkiem możliwe, bo nową konsolę Sony możemy poznać już 25 lutego.

Japońska firma zaczęła wysyłać zaproszenia na „Destination PlayStation”, czyli imprezę, która odbędzie się 25 lutego.  Na razie wiadomo, że wydarzenie w dużej mierze będzie poświęcone grą na PS3, ale narastający szum wokół peesa czwórki może sugerować, że Destination PlayStation może przynieść przełomowe informacje na temat konsoli ósmej generacji.

Na dzień obecny jednak jest to informacja niepotwierdzona i nie wiadomo czy na konferencji rzeczywiście zostanie zaprezentowane nowe PlayStation. Możemy jednynie spekulować czy poznamy specyfikację tak wyczekiwanej konsoli. Według plotek jakie dotychczas pojawiły się w Internecie nowy PS będzie wyposażony w procesor AMD A10 i kartę graficzną z serii Radeon HD7900.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

komentarze 2

  1. No ciekawe, i ciekawe czy w tym samym czasie wyjdzie xbox 720.

  2. Myślę że Xbox pojawi się na E3 lub zaraz przed 😉 Natomiast co do sklepowej premiery obu konsoli to w najlepszym wypadku późną jesienią.

Skomentuj