Informacje prasowe

Dead Island nominowane w plebiscycie Golden Joystick Awards

Pinterest LinkedIn Tumblr

Techland z przyjemnością informuje, że najlepiej sprzedająca się na świecie polska gra – Dead Island, została nominowana w prestiżowym  plebiscycie Golden Joystick Awards w kategorii gry akcji.

 

Już wkrótce będą wręczone nagrody w prestiżowym plebiscycie Golden Joystick Awards, który organizowany jest rokrocznie od 30 lat. Wyróżnienia te zostaną przyznane głosami Internautów na gali, mającej odbyć się 26 października. Wśród 16 kategorii znajduje się grupa Best Action/Adventure, w której jedną z nominowanych gier jest Dead Island, która wyszła spod rąk studia Techland.

 

Więcej o samym plebiscycie i glosowaniu można przeczytać tu:

http://www.goldenjoystick.com/best-action/dead-island

 

Krótko o Dead Island:

Dead Island to terror, przemoc i wszechogarniające szaleństwo. Na tropikalnej wyspie Banoi, która była wakacyjnym rajem, dochodzi do zombie apokalipsy, która zamienia ludzi w krwiożercze bestie. Jedyną szansą dla pozostałych przy życiu, jest brutalna walka o przetrwanie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci

 

Oficjalna strona gry: http://www.deadislandgame.pl

Facebook: http://www.facebook.com/deadislandpl

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj