Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Poradniki

Czy założenie sklepu na PrestaShop jest dobrym pomysłem?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nie da się ukryć, że znaczna większość osób robi zakupy w Internecie. Jakby nie było, pokochaliśmy możliwości, które nad dają sklepy internetowe. Kiedyś sporadycznie korzystaliśmy z zakupów internetowych. Obecnie wygląda to zdecydowanie inaczej. Można powiedzieć, że zakupy w tej formie robimy bardzo często. Jest to nie tylko sposób na szybkie zakupy, ale na dodatek jest to także sposób na zaoszczędzenie sporo czasu, a zarazem pieniędzy.

Świetne czasy dla e-commerce

Na pewno wzrost zakupów w sieci otworzył wielu przedsiębiorcom oraz firmom drzwi, aby rozpocząć sprzedaż online. Obecnie jest to bardzo łatwe, a na dodatek nie wymaga nawet specjalistycznej wiedzy. Nie trzeba znać się na budowaniu sklepów internetowych.

Najważniejszym i jednocześnie pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej platformy e-commerce. Dzięki temu będziemy mogli rozpocząć sprzedaż online. Na rynku czeka na nas wiele rozwiązać. Na pewno bardzo elastycznym oraz nowoczesnym oprogramowaniem jest PrestaShop. Jest to rozwiązanie oferowane przez https://x13.pl. Rozwiązanie to można odebrać jako rozwiązanie w pełni uniwersalne. Nadaje się nie tylko dla dużych biznesów, ale także dla tych mniejszych. Dosłownie co kilka minut w naszym kraju powstaje kolejny internetowy sklep PrestaShop. Dlaczego coraz chętniej stawia się właśnie na to rozwiązanie? Pora to sprawdzić.

Dlaczego akurat PrestaShop?

Sklepy internetowe PrestaShop opierają się na oprogramowaniu Open Source. Dostęp do samego kodu jest darmowy, a także umożliwia sporą modyfikację platformy. Można stworzyć taki sklep, który będzie bezpośrednio dopasowany do potrzeb danego biznesu w sieci.

Nie sposób nie powiedzieć o atrakcyjnych wtyczkach. Te nowoczesne rozwiązania pomagają na zwiększenie funkcjonalności sklepu. Do tego pomagają na personalizację wygląd. Skutecznie można uatrakcyjnić zakupy klientom. Możemy połączyć sam sklep z płatnościami online, portalami aukcyjnymi, polskimi dostawcami, hurtowniami, a także księgowością online.

Społeczność sama w sobie jednoczy sprzedawców niemal z całego świata. Naprawdę opinie są bardzo pozytywne. Sama atrakcyjność platformy wynika także z wielu możliwości promocyjnej. Mowa o udostępnieniu swoim użytkownikom. Można także zwiększać łatwiej samą widoczność sklepu. Wszystko za sprawą pozycjonowania SEO, czy też dzięki płatnej reklamie. PrestaShop ma tutaj przewagę nad sklepami w abonamencie, które to nie są po tymże względem takie elastyczne. Oprogramowanie PrestaShop pozwala na znacznie większe modyfikacje. One właśnie wpływają w sposób pozytywny na pozycję sklepu w wyszukiwarce Google.

Póki każdy z nas nie przekona się o tych wszystkich funkcjonalnościach na własnej skórze, to naprawdę nie można się wypowiadać. Gwarantujemy, że zaskoczenie będzie przeogromne. Co jak co, ale to jest akurat pewne. Niemal od pierwszego kroku przed oczami pojawia się sporo ciekawych funkcjonalności, które warto wykorzystać w swoim własnym sklepie. Nie podlega to wątpliwości.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj